Rodney & Eliza Go On Date & Lace Crashes Sahilde – Hollywood Life


dantel morris rodney matematik


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Rodney Mathews kabul edilmiş Dantel Morris’ ikinci gül töreninde gül cennette lisans, ancak bölünmüş hafta çifti için işleri sarstı. Lace ve diğer kadınlar yeni bir yere gönderilirken, Rodney ve çocuklar beş yeni kadınla sahile geri döndüler. Rodney hemen onunla bir bağlantı hissetti. Eliza Isichei. Rodney, “Eliza ve ben gerçekten bağlanıyoruz,” diye itiraf etti. “Gelecekteki bir partnerde, bir eşte aradığım özellikler onda var. Bu benim için gerçekten heyecan verici. Buraya başladığımda Lace ve ben titreşiyor ve birbirimize bağlanıyorduk ve şimdi Eliza burada olduğuna göre bu hafta iki harika insan arasında sıkışıp kalmak benim için zor. Çözmem gereken çok şey var.”

Bu sırada Lace, Rodney’nin ne yaptığını merak ederek yatakta somurtarak ağlıyordu. Bayanlar oteline beş yeni adam geldi ve sakin Russel ve Victoria Fuller Lace’i kendini ortaya koymaya ve onunla başka bir bağlantı olup olmadığına bakmaya çağırdı. Serene, “Bence Lace bir randevuya çıkmalı çünkü bence Rodney bir randevuya çıkacak” dedi. “Ama bunu kabul etmek gerçekten zor.”

dantel morris rodney matematik
Lace ve Rodney sahilde sohbet ederler. (ABC)

Anlaşıldığı üzere, Rodney yaptı bir randevu kartı aldı ve Eliza’dan onunla gitmesini istedi. Eliza, “Rodney beni gerçekten iyi hissettiriyor,” dedi. “Beni gerçekten özel hissettiriyor. Ondan gerçekten çok hoşlanıyorum ve bu duyguların karşılıklı olduğunu düşünüyorum. Bence gerçekten harika bir uyum içindeyiz. Çok organik hissettiriyor. Gerçekten, gerçekten zahmetsiz hissettiriyor. Tüm bunların nereye gidebileceğini görmek beni heyecanlandırıyor.”

İkili, cilveli sohbet edip öpüştükleri romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkardı. “Aslında aşkı arıyorum. Zamanın bu noktasında olmam gereken yer burası,” dedi Rodney, Eliza’ya. “Amacım buradan bir ilişki içinde ayrılmak ve evime, anneme, aileme, arkadaşlarıma getirebileceğimi bildiğim özel bir kadınla buradan ayrılmak. İçeri girdiğinizden beri, bu deneyimde gerçekten başarılı olabileceğimi ve hayatımı gerçekten değiştirecek ve geliştirecek birini bulabileceğimi hissediyorum.” Eliza bu duygulara karşılık vererek, “Bu işe düşük beklentilerle değil, beklentiler olmadan geldim. İçeri girmek, açık olmak ve açık fikirli olmak ve ne olacağını görmek istedim. Tabii ki, ikinci gün ve ben şimdiden… bu olabilir. Mümkün. Onun olay

dantel morris rodney matematik
Lace Morris, Rodney’e bir gül verir. (ABC)

Lace otelde hala gözyaşları içindeydi ve Rodney’nin neyin peşinde olduğunu bilmemeye bir dakika daha dayanamadı. “Son iki gün cehennem gibiydi,” dedi. “Bu kadar emin olmamak beni gerçekten etkilemeye başlıyor. Rodney’i bulduğum için şanslıyım. Şurada, gülüyor ve iyi vakit geçiriyor. O da beni düşünüyor mu? Benim için ağlamayan biri için neden ağlayayım ki? Çok endişeliyim çünkü korkarım ki daha güçlü bir bağlantı kurdu ve ben burada perişan haldeyim. Rodney’e dönüp aynı fikirde miyiz diye bakmanın zamanı geldi. Onun hakkında ne hissettiğimi bilmesini sağlamalıyım. Gerçekten, gerçekten bunu sürdürmek, ciddiye almak ve ilerlemek istiyorum, ama şu anda aynı şekilde hissedip hissetmediğini bilmiyorum. Gerçekten gerginim. Onsuz yalnız olmak… Bunu yapamam. delireceğim.”

Böylece Lace, sahile geri dönmeyi ve neler olup bittiğini görmeyi kendine görev edindi. Elbette, Rodney’nin başka biriyle çıktığını öğrenince pek de heyecanlanmadı. Lace, diğer adamlardan Rodney’nin nasıl hissettiğine dair cevaplar almaya çalıştı ve paylaşacak çok şeyleri olmadığında hüsrana uğradı. Sonunda Rodney ve Eliza el ele tutuşarak geri döndüler. Rodney, Lace’i konuşmak için kenara çekti ama konuşmalarının sonucunu gelecek haftaki bölüme kadar görmeyeceğiz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/bachelor-in-paradise-rodney-eliza-date-lace-reaction-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir