Rod Stewart Yeni Torunlarıyla İlk Fotoğraflarında Gülümsüyor – Hollywood Life


Rod Stewart Yeni Torunlarıyla İlk Fotoğraflarında Gülümsüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

Rod Stewart dede olmak sevmektir! 78 yaşındaki müzisyen, yeni torunlarını tutarken çekilmiş tatlı fotoğraflarını yayınladı. Louie Mark Roderick Stewart Ve Otis Stewart Kalick onun üstünde instagram 16 Mayıs Salı günü hikaye. Rod iki bebeği de kucağına alırken kocaman gülümsedi ve her bebeğin ebeveynlerini de etiketlerken “Mutlu Büyükbaba” olduğunu yazdı.

Fotoğraflarda, Rod beyaz düğmeli bir gömlek salladı. Rocker çapraz bir kolye ile aksesuarlanmıştır. Ayrıca fotoğraflardan birinde beyaz kareli bir yelek giyiyordu ve büyükbaba olmaktan inanılmaz derecede gururlu görünüyordu. Bir fotoğrafta oğlu Liam Stewart, 28 ve kız arkadaşı Nicole Artukovich’in oğlu Louie mavi bir tulum ve şapka takıyordu. Diğer fotoğrafta ise kızını kucağına almış. Yakut, 35 ve nişanlısı Jake Kalick’in oğlu Otis, yeşil bir şapka ve neredeyse büyükbabasıyla aynı beyaz bir kıyafet giymişti.

Ruby ve Jake, Otis’i ilk olarak 9 Mayıs’ta karşıladılar. Yeni anne, oğlunun bir dizi fotoğrafını Facebook’ta paylaştı. instagramve başlıklarda onun hakkında fışkırdı. “Bu aşk… şimdiye kadar tanıdığım hiçbir aşka benzemiyor…. Ben sadece senden hissettiklerimin bir aynasıyım… Senden önce hayatın nasıl olduğunu hatırlayamıyorum…. Ama artık burada olduğuna göre başka hiçbir şeyin önemi yok… Dünyaya gelişin, ailemizin başlangıcını işaret ediyor” diye yazdı. “Her şey seninle başladı Otis.”

Rod Stewart Yeni Torunlarıyla İlk Fotoğraflarında Gülümsüyor – Hollywood Life
Rod, torunlarıyla birlikte yeni fotoğraflarında süper gururlu bir büyükbaba olduğunu gösterdi. (Larry Marano/Shutterstock)

Sadece birkaç gün sonra, Liam ve Nicole 12 Mayıs’ta ilk çocukları Louie’yi kucaklarına aldılar. Fotoğraf Boston Celtics şapkası ve gömleği giyen oğlunun görüntüsü. Yeşil bir kalp emojisiyle “Hoş geldin delikanlı” yazdı. “Sen Amerikalı, İngiliz, Hırvat, Kivi.”

Rod, yaşları 12 ile 59 arasında değişen sekiz çocuk babasıdır. Otis ve Louie aslında onun ikinci ve üçüncü torunlarıdır. Rod’un en büyük torunu aslında onun kızı Kimberly’nin kız çocuğu Delilah, 11, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi, Benicio del Toro.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/rod-stewart-first-photos-newborn-grandchildren/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir