Rod Stewart, Oğul Sean ile Akşam Yemeği İçin Yırtık Kot Pantolonu Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Rod Stewart, Oğul Sean ile Akşam Yemeği İçin Yırtık Kot Pantolonu Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Rod Stewart77, son gezisinde hala bir moda ikonu olduğunu kanıtladı. Şarkıcı, son zamanlarda oğluyla akşam yemeğinin tadını çıkarırken siyah beyaz çizgili bir üst ve yırtık kot üzerine siyah beyaz desenli bir bomber ceket giydi. Sean, 41, Malibu, CA’daki Nobu Malibu’da. Ayrıca siyah bir fular ve bluzuyla uyumlu siyah beyaz çizgili ayakkabılar giydi ve bildiği klasik çivili saç stilini sergiledi.

Rod Stewart, Sean
Rod Stewart ve oğlu Sean, akşam yemeği gezileri sırasında. (arka plan)

Sean ayrıca açık gri şişme yelek ve beyaz pantolonun altındaki mavi ve beyaz kareli düğmeli gömlek içeren kendi kıyafetiyle de şık görünüyordu. Ayrıca gri spor ayakkabılar giyiyordu ve babasıyla biraz dışarıda takılırken temiz görünüyordu. Bir noktada, Rod izleyicilere el salladı ve ikisi de restoranın dışında dururken rahatlamış göründüler.

Rod Stewart, Sean
Rod Stewart ve Sean Stewart şık kıyafetlerini sergiliyorlar. (arka plan)

Rod ve Sean’ın son akşam yemeği gezisinden önce, İngiliz müzisyen ve en büyük oğlu, hapis cezasından kaçınmak için manşetlerde bulundular. İkilinin basit batarya suçlamalarını kabul ettiği ancak 2019 Yılbaşı Gecesi Florida’da bir güvenlik görevlisiyle meydana gelen bir olaydan sonra hapis cezasına çarptırılması gerekmediği bildirildi. Rod’un avukatı adam cephe ifade verdi HollywoodYaşam Mahkeme kayıtlarının açıklandığı bildirildiği Aralık ayında davanın sonucu hakkında.

Fronstin yaptığı açıklamada, “Olayda kimse yaralanmadı ve jüri, Sir Rod Stewart’ı suçlamadan suçlu bulmadı” dedi. “Bunun yerine, Sir Rod Stewart, yüksek profilli bir davanın yol açacağı rahatsızlıktan ve mahkemeye ve kamuoyuna gereksiz yükten kaçınmak için bir savunma sunmaya karar verdi.”

Rod ve Sean’ın güvenlik görevlisiyle yaşadığı olay 31 Aralık 2019’da The Breakers’ta gerçekleşti. Bildirildiğine göre, ailelerinin belirlenen çocuk alanında bir Yılbaşı etkinliğine girmesine izin verilmeyince kızdılar ve bir tartışmaya karıştılar. O sırada, tanıklar Palm Beach Polisine Sean’ın güvenlik görevlisini ittiğini ve güvenlik görevlisinin içeri girmesine izin vermediğini ve Rod’un bunu güvenlik görevlisini göğüs kafesine yumruklayarak takip ettiğini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/rod-stewart-ripped-jeans-dinner-son-sean-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir