Rod Stewart, Fransa’da Sahilde Karısı Penny Lancaster’la Sevişiyor – Hollywood Life


Rod Stewart


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Young/Shutterstock

Abilir Rod Stewart ve kuruş lancaster daha tatlı olur musun İngiliz çift, 18 Nisan’da Fransa’nın Cannes kentine yaptıkları gezi sırasında çekilen tatlı bir fotoğrafta birbirlerine aşık oldular. 77 yaşındaki Rod ve 51 yaşındaki Penny, dışarı çıktıkları bir akşam Annex Beach’te poz verdi ve romantik anı kendi Instagram sayfalarında belgelediler. .

Rod ve Penny bu etkinlik için giyindiler. İkonik rock yıldızı krem ​​rengi bir kazak, beyaz pantolon ve bir çift beyaz takım ayakkabı giydi. Bu arada, muhteşem karısı leopar desenli bir elbise, beyaz bir hırka ve bir çift altın burnu açık sandaleti salladı. Penny, gümüş bir kolye ve dalgalı sarı saçlarının üstüne bıraktığı bir güneş gözlüğü ile görünümünü süsledi.

Çift, tatil fotoğrafında kesinlikle ışıl ışıl parlıyordu. Muhtemelen romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkaracakları restoranın açık hava düzeninin önünde kumda durdular. Rod, gönderisine “O zamanlar muhteşem ve şimdi hala muhteşem” başlığını attı ve ayrıca Annex Beach’i etiketledi. Penny de aynı fotoğrafı paylaştı ve başlığında “havada aşk var” dedi.

Rod Stewart ve Penny Lancaster
Rod Stewart ve Penny Lancaster (Fotoğraf: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

Rod ve Penny düğümü 2007’de bağladılar. O onun üçüncü karısı ve ikisi dünyaya bir çift çocuğu memnuniyetle karşıladı: Alastair Wallace Stewart, 16 ve Aiden Patrick Stewart, 11. Penny tüp bebek tedavisi gördükten sonra Aiden geldi ve kocasının çiftin en küçük oğluna “mucize bebeği” dediği bildirildi.

“Maggie May” hit yapımcısının kızı da dahil olmak üzere altı çocuğu daha var Ruby Stewart34 ve oğlu Liam McAlister Stewart, 27, dört farklı kadınla önceki ilişkilerinden. Buna ilk karısı da dahildir. Alana Stewart ve ikinci eş Rachel Avcısı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/rod-stewart-penny-lancaster-beach-france-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir