Rocks Tie-Dye Crop Top 2. Damladan – Hollywood Life


JoJo Fletcher RESA


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: RESA’nın izniyle

Jo Jo Fletcher RESA x JoJo bahar koleksiyonundan ikinci tasarım damlasıyla öldürmeye geldi! 15 Mart’ta piyasaya sürülen ikinci tasarım turu, Malibu ve Dallas da dahil olmak üzere farklı şehirlerden ilham alan parçalar içeriyor. Aşağıda görüldüğü gibi, Soraya adlı yeni damlasının üçüncü kapsülü, kumsal gün batımını andıran rüya gibi pembe, mavi, turuncu ve sarı batik bir tasarım kullanıyor. Kapsül, iki kısa üst ve iki elbise içerir. 32 yaşındaki bekarlığa veda alum, modaya uygun ters üçgen bikini üstü görünümünü andıran ilk mahsulü basit, ipeksi, bilek boyu bir etekle eşleştirdi.

JoJo Fletcher RESA
JoJo Fletcher, RESA ile birlikte Soraya kapsülünden kısa bir üst ve etek kombinasyonuyla poz veriyor (Fotoğraf: RESA’nın izniyle)

Görülen diğer kısa üst Burada, straplezdir ve ortasında dar bir büzme ipi vardır. JoJo, zahmetsiz bir randevu gecesi görünümü için onu yüksek belli kot pantolonla eşleştirdi. Soraya kapsülündeki elbiseler arasında mini bir slip elbise ve spagetti askılı ve bisiklet yakalı, yere kadar uzanan ipeksi bir elbise yer alıyor. Real yıldızının bronz teni, koleksiyonun tropikal bir tatile hazır görünmesini sağladı.

JoJo, hafif ve havadar Malibu kapsülü için mavi ve beyaz bir desen seçti. Malibu tasarımı, beş elbise yaratmak için kullanıldı ve bunlardan birini aşağıda, arka planda tepelerin olduğu pitoresk bir manzarada modelledi. Sade elbise askısız ve vücut şeklini çok yapışkan olmadan gösteriyor. Malibu koleksiyonundaki diğer tasarımlar arasında önü bağcıklı bir büstü bulunan kesik maksi bir elbise, sol bacakta seksi bir yırtmacı olan bilek boyu spagetti askılı bir elbise ve iki kısa elbise yer alıyor.

JoJo Fletcher RESA
JoJo Fletcher, RESA ile Malibu kapsülünden Anna Slip elbisesiyle poz veriyor (Fotoğraf: RESA’nın izniyle)

Son olarak, Dallas tasarımları, elbiseler ve üstler kombinasyonu için kahverengi bir hayvan baskısından yararlanıyor. Aşağıdaki resimde JoJo, marul kenarlı kısa üstte hayrete düşürdü ve onu yüksek belli mavi kot pantolonla eşleştirdi. Koleksiyon, görüldüğü gibi üst kısımla da güzel bir şekilde uyum sağlayan bir çift kloş pantolon içeriyor. Burada.

JoJo Fletcher RESA
JoJo Fletcher, RESA ile birlikte Dallas kapsülünden çıkan Ida kısa üst ile poz veriyor (Fotoğraf: RESA’nın izniyle)

JoJo’nun koleksiyonu bir üst için 42 dolardan bir elbise için 138 dolara kadar değişiyor, ancak önceki koleksiyonu 158 dolar bir elbise için. JoJo’nun orijinal tasarımları 2 Mart’ta piyasaya çıktı ve bahara hazır lavanta ve beyaz baskı, yeşil ve beyaz çiçek baskısı ve şeftali çiçeği baskısı içeriyor. TV kişiliği ve sunucu, RESA koleksiyonunun ilk çıkışını, markayla bir araya gelebildiği için ne kadar heyecan duyduğunu paylaşarak kutladı. 1 Mart Instagram gönderisi bu onun tasarımlarından bazılarını gösterdi. “Ne üzerinde çalıştığımızı görmeniz için çok heyecanlıyım. JoJo x @shop_resa nihayet açılıyor ve yarın alışverişe hazır! Çok çok iyi, ”diye övdü. “Tüm baskılar çeşitli stillerde gelir, umarım siz de benim hepsini sevdiğim kadar sevdiğiniz birini bulursunuz.”

Bir lansman günü röportajında ​​JoJo, tasarımlarını hayranlık uyandıracak kadar uygun hale getirirken konfor alanının dışına çıktığını söyledi. “Genellikle kalpten tarafsız bir aşığım, ancak Resa, dolabınıza renk ve hayat katan ve aynı zamanda kendini yükseltilmiş hissettiren cesur tasarımlar yaratarak olağanüstü bir iş çıkarıyor” dedi. Bize Haftalık. “Baskıları ve formları, koleksiyondan sonra koleksiyona geri gelmemi sağlıyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/jojo-fletcher-resa-collection-tie-dye-crop-top-2nd-drop/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir