Rocks Kırmızı Pullu Kıyafet – Hollywood Life


Gwen Stefani


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Gwen Stefani sırasında kırmızı sıcaktı Ses 22. sezon finali sonuçları 13 Aralık’ta gösteriliyor. 3 kez Grammy ödüllü oyuncu, uyumlu bir ceketle eşleştirdiği kırmızı pullu bir tulumla göz kamaştırdı. Onun üzerinde Instagram Hikayesi, Gwen, “Noel süsü” gibi giyindiğini yazdı. Bu yıl kesinlikle tatil ruhuna giriyor!

Gwen Stefani
Gwen Stefani, koç arkadaşları ve Maluma ile 22. sezon finalinde. (NBC)

Gwen’in platin sarısı saçları Eski Hollywood dalgalarında şekillenmişti ve kırmızı dudağı ve tırnakları muhteşem kıyafetiyle uyumluydu. Finalde herhangi bir sanatçı olmamasına rağmen Gwen, gösteri boyunca ilk 5’i ve koç arkadaşlarını destekledi.

Final performansları bölümünde Gwen, tatil için mükemmel olan gümüş şeffaf bir elbiseyle parıldadı. Diğer koçlarla performansı için ona uygun tüylü bir şal takmıştı. Saçlarını şık bir topuz haline getirdi ve görünümünü koyu kırmızı bir dudakla tamamladı.

Gwen geri dönmeyecek Ses Mart 2023’te başlayacak olan 23. sezon. Gwen’in kocası, Blake Shelton, hit şarkı yarışmasının 23. ve son sezonu için geri dönecek. O katılacak Kelly Clarkson ve yeni antrenörler Niall Horan ve Rapçi Şans.

Gwen Stefani
Gwen Stefani, ‘The Voice’ 22. sezon finalinde kırmızı sandalyesinde. (NBC)

“Bir süredir bununla boğuşuyorum ve bundan uzaklaşma zamanımın geldiğine karar verdim. Ses 23. sezondan sonra, ”diye yazdı instagram Ekim 2022’de. Bu 12 yıllık sandalye dönüşleri harika bir yolculuktu ve buradaki herkese teşekkür etmek istiyorum. Ses NBC’den, her yapımcı, yazarlar, müzisyenler, ekip ve catering çalışanları, siz en iyisisiniz.

Gwen yılın geri kalanında meşgul olacak. 30 ve 31 Aralık tarihlerinde Las Vegas’taki The Venetian’da vereceği performanslarla yeni yılı karşılamaya yardımcı olacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/gwen-stefani-the-voice-season-22-finale-outfit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir