Robyn Dixon, RHOP Buluşmasının ‘Açıklama’ Getirebileceğini Açıkladı (Özel) – Hollywood Life


Robyn Dixon


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları 7. Sezonun yeniden bir araya gelmesi, dizideki karmaşık ilişkilere “açıklık” getirecek, Robyn Dixon söylenmiş HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK dizinin son bir bölümü sırasında Dikkat, Puh-Lease dijital ses dosyası. 7. Sezonun yeniden bir araya gelmesi için çekimler Ocak ayında yapıldı ve HL nasıl gitti, bunu “çok” olarak nitelendirdi. Devam etti, “Kesinlikle bazı, bilirsiniz, bazı küfürler ve bazı bağırmalar var. Bütün bu tür şeyler. Umarım bir açıklama vardır. Belki özür dileyen ya da sahiplenenler vardır. İyi olduğunu düşündüğümüz bazı ilişkiler de artık iyi değil.”

43 yaşındaki realite yıldızı ve işletme sahibi verdi HollywoodYaşamı kocasıyla ilişkisi hakkında bomba gibi bir itirafta bulunmadan birkaç gün önce, Juan Dixon44. Podcast’inin son bölümünde, Oldukça Gölgeli, Robyn, Coppin Eyalet Üniversitesi’nin baş basketbol koçu Juan’ın salgın sırasında “sıkıldığını” ve başka bir kadına cilveli bir mesaj gönderdiğini açıkladı. “Juan bir aptaldı ve bu kadınla Instagram’da iletişim kurdu çünkü, bilirsin, her neyse, canı sıkılmıştı. İlgiye ihtiyacı var. Pandemi. Falan, falan, falan,” diye açıkladı. Daha sonra Juan ve gizemli kadının “çıkmadığını” açıkladı.

Robyn Dixon
Robyn Dixon, BravoCon 2022’de poz veriyor (Fotoğraf: Gregory Pace/Shutterstock)

Robyn, kadının Juan’ın üzerinde kendi adının yazılı olduğu bir otel makbuzunu göstererek onu aldattığını kanıtlamaya çalıştığını itiraf etmeye devam etti, ancak Robyn dinleyicilere bunun bir yanlış anlaşılma olduğuna dair güvence verdi. Adamının, cüzdanını kaybettiği için kadının otel odasının parasını ödediğini, ancak adı açıklanmayan otelde kalmadığını ve resepsiyona kartını verir vermez ayrıldığını anlattı. “Bana sunulduğunda durum ele alındı. [It] tartışıldı… Üzerinde çalışmamız gereken bir şeydi, anlıyor musunuz? diye devam etti. “Belki de bu yüzden düğün istediğin zaman olmadı.”

Juan ve Bravolebrity, şu soruyu sorduğu 2019’dan beri nişanlı. Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları 5. sezon finali. Ancak düğünleri pandemi nedeniyle ertelendi ya da Robyn o sırada bir röportajda böyle söylemişti. Altıncı Sayfa. “Pandemi, odak noktamızı kesinlikle eve kaydırdı. Pandemi konusunda çok saygılıydım. Mesela, ilk üç ay boyunca evimden hemen hemen hiç ayrılmadım, ”dedi. “Ve bu yüzden, benim için düğün planlaması gerçekten bir seçenek değildi. Sonra evi inşa etmeye başladığımızda, tüm odak noktam ve kaynaklarım bu yöne gitti. Maalesef henüz bir randevumuz yok.”

Robyn ve Juan ilk olarak 2005’te evlendiler, ancak Robyn onu aldattıktan sonra 2012’de boşandılar. Yine de aynı evde yaşamaya devam ettiler ve tekrar aşık oldular. Robyn söyledi HollywoodYaşamı hayranların izlemek zorunda kalacağı RHOP ilişkilerinin durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için. Söylentiye göre zaten evliler ve hayranlar onları 4 Şubat’taki sezon finalinde koridorda yürürken görecekler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/02/robyn-dixon-rhop-reunion-bring-clarification-juan-cheating/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir