Robin Wright’ın Kocasından Ayrıldığı Bildirildi – Hollywood Life


Robin Wright'ın Kocasından Ayrıldığı Bildirildi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Cupid bir bahsi daha kaybetmiş gibi görünüyor. robin wright kocasından boşanma davası açtı Clément Giraudet “uzlaştırılamaz farklılıklara” atıfta bulunarak, TMZ. Çıkış tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre, çift resmen dört yıllık evlilikten sonra 31 Temmuz’da istifa etti. Robin ve Clément, Ağustos 2018’de Fransa’da evlenmeden önce 2017’de bir araya geldi. HollywoodYaşam her iki taraf için de temsilcilere ulaştı.

Robin Wright'ın Kocasından Ayrıldığı Bildirildi – Hollywood Life
Robin Wright (sağda) kocası Clément Giraudet’e (solda) ‘uzlaşmaz farklılıklar’ nedeniyle boşanma davası açtı. (MEGA)

bu Prenses Gelin şap ve ve Saint Laurent VIP ilişkiler müdürü ilk kez Eylül 2017’de Paris Moda Haftası sırasında bir futbol maçında fotoğraflandıklarında romantizm söylentilerini ateşledi. Bir yıldan kısa bir süre sonra, Provence’ın özel bir bölgesinde samimi bir törenle koridorda birlikte yürüyerek bunu resmileştirdiler.

Robin, Clément’ten önce aktörle birlikteydi. Ben Foster. Ağustos 2015’te ilişkilerini bitirmeden önce bir yıl nişanlı kaldılar. 2010’da Robin, 1996’da evlendiği ve birlikte iki çocuğu ağırladığı Sean Penn ile evliliğini iptal etti: 31 yaşındaki kızı Dylan ve 29 yaşındaki oğlu Hopper. Robin. ayrıca daha önce evliydi Dane Witherspoonpembe dizi setinde tanıştığı santa barbara ve 1986’da evlendi, ancak iki yıl sonra boşandı.

Robin Wright'ın Kocasından Ayrıldığı Bildirildi – Hollywood Life
Robin ve Clement resmi olarak dört yıllık evliliğin ardından 31 Temmuz’da ayrıldılar (GTRES / MEGA)

Robin, 2014’te Oscar ödüllü Sean ile uzun süren romantizminden biraz bahsetti. “Boşanma başlı başına ve çocuklarla yıkıcıdır. Bundan daha kötü. Tekrar bir araya gelip bu kadar çok ayrılmamızın nedenlerinden biri aileyi bir arada tutmaya çalışmaktı” dedi. Telgraf. “Çocuklarınız varsa, bu bir ailedir ve tekrar denersiniz ve tekrar denersiniz. Bunu uzun süre yaptık.”

Ancak, bir yıldan kısa bir süre sonra, dramatik ilişkiden çıkardığı dersleri anlattı. “Sadece güzel çocuklarımıza sahip olmak için değil, sevmeyi öğrenmek için birlikte olduğumuza inanıyorum” diye açıkladı. Vanity Fair. “Bir dahaki sefere, doğru yol. Ve şimdi insanlarda aradığım şey nezaket.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/24/robin-wright-reportedly-split-divorce-husband/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir