Robin Wright ve Kızı Dylan Slay Ralph Lauren Show’da: Fotoğraflar – Hollywood Life


dylan penn


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Kart Evi yıldız robin wright56 ve ona benzeyen kızı, Dylan Penn31, şık bir şekilde ortaya çıktıklarında kafaları çevirdi Ralph Lauren 13 Ekim’de İlkbahar 2023 Moda Deneyimi (fotoğraflar) BURADA.) Dışarıdaki anne-kız gecesi için muhteşem anne, dökümlü bir bluz ve ayakkabılarının üzerine dökülen yüksek belli elbise pantolonlarından oluşan tek renkli siyah bir takım giydi. Robin, tulumu andıran bir görünüm yaratmak için üstünü pantolonunun içine soktu. Aktris düz bir saç modeli seçti ve sarı buklelerini yana ayırdı.

dylan ve robin
Robin Wright ve kızı Dylan Penn, önceki yıllarda Emmy Ödülleri’nde. (David Fisher/Shutterstock)

Robin’in eski sevgilisiyle karşıladığı Dylan, Sean Penn62 yaşındaki, şık, koyu çikolata, balıkçı yaka kadife elbisesiyle her zamanki gibi göz alıcı görünüyordu. Ayrıca sadece bir omzunda giymeyi tercih ettiği taba rengi deri bir havacı ceketi de ekledi. bu Aşkın İşaretleri star, annesiyle altın sarısı buklelerle bile ikiz oldu! Dikkat çekici bir şekilde, Dylan’ın saçları, gövdesinin ortasından aşağı aktığı için annesininkinden çok daha uzun.

İki sarışın güzel de defiledeki tek A listesindeki ünlüler değildi! Moda düzeltmelerini aldıkları tespit edilenler arasında yeni evliler de vardı. Jennifer Lopez53 ve Ben AffleckAğustos ayındaki Georgia düğünlerinden bu yana ilk kırmızı halı görünümünü de yapan 50 yaşındaki . Tammy Faye’in Gözleri yıldız Jessica Chastain45 ve kocası, Gian Luca Passi de Preposulo, hatta Perşembe gecesi gösteri sırasında Bennifer 2.0 ile poz verdi. Ayrıca, yakın zamanda barışan çift, Sylvester Stallone76 ve eşi, Jennifer Flavin54 yaşındaki kızları da kızlarıyla birlikte katıldılar, Sistine24 ve Sofya26.

robin kızı
Robin Wright ve Dylan Penn, önceki yıllarda bir başka kırmızı halı etkinliğinde. (Matt Baron/Shutterstock)

Robin’in kasabadaki gecesi, olaydan yaklaşık üç hafta sonra gelir. Forrest Gump Ünlü oyuncu eski sevgilisinden boşanma davası açtı! Clement Giraudet, dört yıllık evlilikten sonra. Bildirildiğine göre, ayrılık tarihini 31 Temmuz olarak listeledi ve “uzlaşmaz farklılıklar” olduğunu söyledi. TMZ. 2018’de Saint Laurent yöneticisiyle evlenmeden önce Robin, 1996’dan 2010’a kadar Sean’la evliydi. Sean ve Robin’in 14 yıllık evlilikleri sırasında iki çocuğu ağırladılar: Dylan ve erkek kardeşi, Hopper Penn29.

Ralph Lauren şovunun olduğu gün, Emmy adayı, Instagram’a bir kumsalın siyah beyaz fotoğrafıyla birlikte “merhamet” hakkında şifreli bir mesaj paylaşmak. “Tekrar etmeye değer (hikayeye bakın), üzerinde meditasyon bile… Jack Kornfield Buda aracılığıyla: ‘Şefkatiniz kendinizi içermiyorsa, eksiktir’” diye yazdı Robin. Umarız kızıyla geçireceği eğlenceli gece, bu zor zamanlarda ona biraz neşe katmıştır!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/robin-wright-daughter-dylan-ralph-lauren-show-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir