Robin Wright, Gezide Kızı Dylan Penn ile Bağlanıyor – Hollywood Life


Robin Wright, Gezide Kızı Dylan Penn ile Bağlanıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Anne-kız günü! Robin Wright ve kızı Dylan Penn 22 Ocak Pazar günü öğle yemeği yerken Los Angeles’ta Pacific Palisades’te yürüyüşe çıkarken görüldü. 56 yaşındaki anne ve 31 yaşındaki kızı çifti, birlikte bir manikür salonunda biraz zaman geçirdikten sonra yürürken görüldükleri için gülümsüyorlardı. Kaliteli zaman geçirdikleri için hepsi gülümsüyordu.

Robin Wright, Gezide Kızı Dylan Penn ile Bağlanıyor - Hollywood Life
Robin ve kızı, Los Angeles’ta yürürken çantalarla görülüyor. (ARKA IZGARA)

Robin siyah beyaz çizgili bir süveterin yanı sıra bir kot pantolon ve siyah spor ayakkabı giymişti. Omzuna bir çanta asmıştı ve kızına bir çift koyu renk güneş gözlüğü taktı. bu Elvis ve Nixon aktris bir çift siyah tayt, yeşil örgü bir atkı ve bir çift parmak arası terlikle rahat görünüyordu. Annesiyle dışarıdayken yanında bir paket servis kabı taşıdı.

robin vardı Dilan Ağustos 1991’de erkek arkadaşıyla Sean Penn, 62. İki oyuncu 1996’da evlendi ancak 2010’da ayrıldılar. Boşanmanın ardından Robin, Saint Laurent yöneticisi ile evlendi. Clement Giraudet 2018’de Sean aktrisle evlenirken Leyla George 2020’de, ancak 2022’de Robin kocasından ayrıldı ve Sean boşandı. bu Orman ahmağı Yıldız, Eylül ayında boşanma davası açarken, Ben Sam aktör Ekim 2021’de başvurdu.

En son partnerlerinden ayrıldıktan sonra, Sean ve Robin birlikte biraz zaman geçirirken görüntülendi. Eski çift, Ocak ayının başlarında LAX havaalanında birlikte seyahat ederken görüldü. Birkaç gün sonra Los Angeles’ta tekrar buluştukları görüldü. Evliliklerinin sona ermesinin üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen hala birbirlerine çok yakın oldukları açıktır.

Robin Wright, Gezide Kızı Dylan Penn ile Bağlanıyor - Hollywood Life
Robin ve Sean, 2001’deki bir film galasında birlikte görülüyor. (Peter Brooker/Shutterstock)

Dylan’ın babasıyla son buluşmaları bir yana, Robin ve kızının çok özel bir bağı olduğu açık. İki kadının sık sık birbirleriyle vakit geçirdikleri görülüyor ve kesinlikle birbirlerine çok yakınlar. Anne-kız ikilisi, Ekim ayında birlikte bir Ralph Lauren defilesine katıldıklarında çok eğlenmişe benziyorlardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/robin-wright-dylan-penn-outing-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir