Robin Wright, Eski Kocası Sean Penn ile Yeniden Birleşmeye Tepki Verdi: Video – Hollywood Life


Sean ve Robin


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Phil Mccarten/UPI/Shutterstock

Kağıttan Ev yıldız Robin Wright56, ile oturdu E! Haberler 13 Şubat’ta ve nihayet neden eski kocasıyla yeniden bir araya geldiğine dair çay döktü, Sean Penn, 62, geçen ay. “Çocuklarımız için bir etkinliğe gidiyorduk” diye açıkladı çıkış, “İster birlikte olalım ister ayrı olalım, her zaman bir aile olacağız ve bence bu çok güzel ve bunu herkes için diliyorum.” Eski çift sadece 14 yıldır evli değil, aynı zamanda iki çocukları da paylaşıyorlar: Dilan31 ve hazne29.

Robin ayrıca, çocuklarının babası olduğu için arkadaşlıklarını bir “hediye” olarak adlandırmaya devam etti. “Çocuklarının babasıyla arkadaş olmak… Yani bu bir hediye,” diye ilan etti. “Çocuklarla boşanmanın hayattaki en zor şeylerden biri olduğunu biliyoruz.” Sıkı bağları hakkındaki yorum, ikiliye yakın bir kaynağın açıklamasından iki hafta sonra geldi. İNSANLAR onların sadece en iyi arkadaşlar olduklarını.

İçeriden biri 25 Ocak’ta “İkisi de şu anda bekar ve harika anlaşıyorlar,” dedi. “Sean her zaman Robin’in hayatının aşkı olduğunu söylerdi. Evlilikleri sırasında olan birçok şeyden pişmanlık duyar. Artık onunla vakit geçirmekten gerçekten keyif alıyor.” Robin kısa süre önce kocasından boşanma davası açmakla kalmadı, Clement GiraudetEylül 2022’de, ancak Sean eski karısından ayrıldı, Leyla GeorgeEkim 2021’de.

Sean ve Robin
Robin Wright ve Sean Penn, 1996’dan 2010’a kadar evlendiler. (Phil Mccarten/UPI/Shutterstock)

Daha önce de belirtildiği gibi, Sean ve sarışın güzel geçen ay birkaç kez birlikte görüntülendi. İlk olarak, Robin ve eski sevgilisi 13 Ocak’ta LAX’ten birlikte ayrılırken görüldüklerinde kaşlarını kaldırdılar ve daha sonra 21 Ocak’ta Los Angeles’ta tekrar buluştular (bkz. fotoğraflar burada). En son gezisinde, 56 yaşındaki aktris siyah bir bisiklet yaka ve mavi kot pantolonla rahat tutarken, Sean kot pantolon ve tişört ile benzer bir görünüm tercih etti.

İki çocuk annesi ve Sean, 1996’dan 2010’da sona erene kadar evlendiler. Sean’la olan evliliği sadece ikinci evliliği değil, aynı zamanda Robin’in en uzun evliliğiydi! Bundan önce, merhum aktörle evlendi. Dane Witherspoon 1986’dan 1988’e kadar. Sean, pop ikonundan boşandıktan sonra Robin’le aşkına başladı. Madonna64, 1989’da. Robin ve Sean boşandıktan dört yıl sonra, Telgraf deneyim hakkında. “Boşanmanın kendisi ve çocuklarla birlikte yıkıcı. Bundan daha kötü. Yeniden bir araya gelip bu kadar çok ayrılmamızın nedenlerinden biri de aileyi bir arada tutmaya çalışmaktı. Çocuklarınız varsa, bu bir ailedir ve tekrar denersiniz ve tekrar denersiniz. Bunu uzun süre yaptık” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/robin-wright-reacts-reunion-sean-penn-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir