Robin Thicke’nin Nişanlısı April Love Geary, Fotoğraf Eleştirmenlerine Geri Döndü


April Love Geary susuzluk tuzakları yayınladığı için onu utandırmaya çalışanlara söyleyecek çok şeyi var.

Robin Thicke‘ın dört yılı aşkın süredir nişanlısı, sosyal medyadaki fotoğraflarını ifşa etmesine yönelik eleştirilere tepki gösterdi. “Nefret edenlerime sesleniyorum,” diye yazdı instagram 19 Temmuz, tanga ve jartiyer de dahil olmak üzere parlak pembe iç çamaşırlarıyla poz verdiği bir fotoğrafın yanında. “Beni aşamalandıramadığın için üzgünüm.”

Takipçilere meydan okuyan not, kızlarını paylaşan 28 yaşındaki çocuktan bir gün sonra gelir. mia aşk kalın5 ve Lola Alain Kalınlığı4 ve oğlu Luca Patrick Kalın, 2, “Blurred Lines” şarkıcısı ile aynı kıyafeti giydiği iki fotoğrafını paylaştı. Ancak, müstehcen görünüşü yorumlar bölümünde tartışmalara yol açmış gibiydi.

Bir kişi gönderiye yorum yaptı, “Sanırım tek hayranlarını herkese açık yaptı” ve ardından başka bir kullanıcı, “@aprillovegeary’nin bunu NEDEN yaptığını bilmek istiyorum. Bunu olumsuz olarak görmeyin, sadece bunu neden yaptığınızı anlamak istiyorum. Bu tür resimler yayınlamanın size ne faydası var?”

Geary, “Ateşli bir kız olduğum için ateşli s – t yaparım” diye yanıt verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380841/robin-thicke-s-fiancee-april-love-geary-fires-back-at-haters-who-criticize-her-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir