Robert Kraft’ın Yeni Karısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Robert Kraft'ın Yeni Karısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

  • New England Patriot’un sahibi Robert Kraft evli Dana Blumberg 14 Ekim 2022’de New York’ta
  • Konuklara bunun bir düğün yerine bir ‘Başlama ve Touchdown Partisi’ olduğu söylendi
  • Sürpriz evlilikler yaşandı Tom Brady, Elton John, Ed Sheeran ve daha fazla yıldız katılımda
  • Robert ve Dana 2019’da çıkmaya başladılar ve Mart 2022’de nişanlandılar.
  • İlk eşi 2011 yılında kanserden ölen Kraft’ın serveti 10 milyar dolar olarak tahmin ediliyor.

New England Patriot’un sahibi Robert Kraft81, kız arkadaşıyla evlendi, Dana Blumberg14 Ekim 2022’de New York’ta düzenlenen sürpriz bir törenle. Konukların, nikahları gizli tutmak için aşağı Manhattan’daki Hall des Lumières’te bir “Başlama ve Bir Touchdown Partisi” için gelmeleri söylendi. Sayfa Altı. Konuklardan bahsetmişken, suare Tom Brady, Elton John ve Ed Sheeran’ın milyarderin büyük gününü muhteşem karısıyla kutladığını gördü. Aşağıda, Dana hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Robert Kraft'ın Yeni Karısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Robert Kraft ve Dana Blumberg, Ekim 2022’de New York’ta evlendi. (Larry Marano/Shutterstock)

1. Dana yaşamak için ne yapıyor?

Dana, New York merkezli, kurul onaylı bir göz doktorudur ve glokom konusunda uzmanlaşmıştır. New York Postası. Bildirildiğine göre, Mayıs 2000’de Saint Louis Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, 2004’te Ohio, Cleveland’daki Case Western Reserve’de ihtisasını tamamladı ve Johns Hopkins Üniversitesi Wilmer Eye Enstitüsü’nde bursunu tamamladı.

2. Dana ve Robert nasıl tanıştı?

Nerede tanıştıkları belli olmasa da, Dana ve Robert 2019’da çıkmaya başladılar. O yıl Fransa Açık’ta çift, yarışmaları izlerken el ele tutuşarak bir çift olarak çıkış yaptı. New York Postası. Bir ay sonra Paris’teki Kadınlar Dünya Kupası futbol finallerine birlikte gittikleri bir gezinin ardından çift, ateşli romantizmlerini Amerika Birleşik Devletleri’ne geri götürdü ve burada Elton John’un Oscar partisinde Hollywood’un seçkinleriyle omuz omuza oldular.

3. Robert ve Dana arasında 30 yıllık bir yaş farkı var

Milyarder Robert kısa süre önce 81 yaşına girerken, güzel gelini geçtiğimiz günlerde 47. doğum gününü kutladı. Robert, son ciddi kız arkadaşı aktris olarak yaş farkından rahatsız görünmüyor. Ricki Noel Lander, ayrıca ondan neredeyse 40 yaş daha gençti!

Robert Kraft'ın Yeni Karısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Dana Blumberg ve Robert Kraft’ın düğünü misafirler için bir sürpriz oldu. (MediaPunch/Shutterstock)

4. Dana düğünde ne giydi?

Dana, sahte futbol partisine/gizli düğüne Elie Saab Bir kaynağın söylediğine göre tulum tasarımına yardım etti Sayfa Altı. Sır ortaya çıktıktan ve tören başlamak üzereyken, fildişi rengine dönüştü. Naeem Khan gelinlik, çıkış başına.

5. Düğünde neler oldu?

Düğün, Elton John’un çifte gösteri yapmaya hazır olduğunu bildirmesinden 3 hafta sonra planlandı. Sayfa Altı. Grammy kazananı, yeni evlileri ilk kez Bay ve Bayan Robert Kraft olarak duyurdu ve “Tiny Dancer” ve “Can You Feel the Love Tonight” gibi klasiklerinden bazılarını seslendirmeye devam etti. Ed Sheeran’ın “Candle in the Wind” düetinde kendisine eşlik ettiği söylendi.

İnanılmaz performanslara tanık olan diğer yıldızlar arasında Jon Bon Jovi, Kenny Chesney, Meek Mill ve Oscar adayı film yapımcısı Brian Grazer.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/who-is-dana-blumberg/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir