Robert Irwin, Babası Steve’in Mirasından “Her Zaman Taşıyacağını” Paylaşıyor


18 yaşındaki genç, “Çevremiz ve hemcinslerimiz için elimizden geldiğince olumlu bir değişim yaratmalıyız” dedi. “Ve sadece birine nezaketle davranmak ve bence o bunu mükemmel bir şekilde örnekledi. Ve kelimenin tam anlamıyla bir süper kahraman olan dünyanın en harika babasına sahip olduğum için her zaman kendimi çok şanslı hissedeceğim.”

Ve 15 Kasım’da yaşamı ve mirasının onuruna düzenlenen yıllık uluslararası etkinlik olan Steve Irwin Day’den bir ay önce, Robert yeni fotoğraf kitabının yayınlandığını duyurdu: Robert Irwin’in Avustralya’sı.

Fotoğrafçı, “Bu, benim objektifimden anlatılan bir doğal güzellik, çevresel kargaşa ve umut hikayesi” diye yazdı. 7 Ekim. “Bu benim için gurur verici bir an ve yıllarca süren tutkulu bir proje. Bu inanılmaz ülkeye bakış açımı ve fotoğrafçılık ile korumanın nasıl el ele gittiğini keşfedin.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350224/robert-irwin-shares-the-part-of-late-dad-steve-s-legacy-he-ll-always-carry-with-him?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir