Robert DeNiro ve GF Tiffany Chen Doğumdan Sonra İlk Halk Görünümünde – Hollywood Life


Robert DeNiro ve GF Tiffany Chen Doğumdan Sonra İlk Halk Görünümünde – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KCS Presse / MEGA

Robert De Niro ve kız arkadaş Tiffany Chen kız bebeklerinin doğumunu ifşa ettiklerinden beri ilk halka açık etkinliğine çıktılar, Gia Virginia Chen-De Niro. 79 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncuya, 20 Mayıs Cumartesi günü Fransa’nın Cap d’Antibes kentinde düzenlenen 2023 Cannes Film Festivali’nde düzenlenen Vanity Fair x Prada Party’de muhteşem kız arkadaşı eşlik etti..

Robert DeNiro ve GF Tiffany Chen Doğumdan Sonra İlk Halk Görünümünde – Hollywood Life
Tiffany Chen ve Robert De Niro, Mayıs 2023’te Cannes’da.( KCS Presse / MEGA)

Klasik bir smokini sallayan 7 çocuk babası, ünlülerin yoğun olduğu etkinlikte havalı bir figür çizdi. bu Taksi sürücüsü Kalabalık odada ilerlerken simge Tiffany ile el ele tutuştu. Robert’la ilk kez 2018’de boşandıktan sonra 2021’de bağlanan yeni anne Grace Yüksek Kuletamamen siyah bir takım içinde sofistike ve şık görünüyordu.

Gezi, efsanevi aktörün uygun bir şekilde başlıklı son filminin tanıtım yolunda olmasından bir hafta sonra geliyor. Babam Hakkında, yedinci kez baba olma konusundaki düşüncelerini paylaştığında. “Bazen, insanların iyi bir baba olmanın ne demek olduğunu gerçekten bildiklerini düşünmüyorum” dedi. Hollywood’a Erişim 9 Mayıs’ta. “Ee, bir sorumluluğun olduğunu biliyorsun ama bak, bu bir muamma, çok heyecan, ama korkutucu ve elinden gelenin en iyisini yapıyorsun.”

Robert DeNiro ve GF Tiffany Chen Doğumdan Sonra İlk Halk Görünümünde – Hollywood Life
Tiffany Chen ve Robert De Niro, gizli bir bebeği karşıladıktan sonra ilk kez halk karşısına çıktılar. (KCS Pres / MEGA)

Bir gün önce Oscar ödüllü oyuncuya, 1976’da ilk biyolojik çocuğunu kucağına aldığı için hayatının ilerleyen dönemlerinde yeniden baba olmasına şaşırıp şaşırmadığı soruldu. Altıncı Sayfa şaşırmadığını belirterek, “Böyle bir şeyi nasıl planlamazsın?”

Kırmızı halı kabulü, Robert’ın bir röportaj sırasında gizli bebek bombasını atmasından sadece saatler sonra geldi. ET Kanada. Muhabir, Robert’ın “altı” çocuğundan bahsettiğinde, oyuncu hatayı düzeltti. “Aslında yedi. Yeni bir bebeğim oldu, ”diye açıkladı Robert.

Gia artık büyük De Niro ailesinin en küçüğü. Yıldızın eski eşinden ilk iki çocuğu oldu. Diahnne Abbott. Kızını evlat edindi Drena De Niro51 yaşında olan ve daha sonra Diahnne ile bir oğlu olan, Raphael De Niro, şimdi 46, birlikte. Ayrılmalarından sonra, Robert’ın o zamanki kız arkadaşından ikizleri oldu. Toukie Smith. Erkekler, Jülyen Ve Aaron De Niroşimdi 27 yaşında. Robert daha sonra 1997’de Grace ile evlendi ve bir oğulları oldu. Elliot De Niro25 ve kızı, helen de niro11, birlikte.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/robert-deniro-tiffany-chen-1st-public-appearance-birth-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir