Robert De Niro ve Tiffany Chen, Sting ve Karısı Trudie ile Çift Randevu


Robert De Niro ve kız arkadaşı yakın zamanda iyi bir adamla vakit geçirdi.

bu İrlandalı aktör ve Tiffany Chen romantik bir öğle yemeği gezisinin tadını çıkardım acı ve onun eşi Trudie Şekillendirici Fransa, Saint-Paul-de-Vence’deki La Colombe d’Or restoranında.

23 Mayıs’taki çifte randevu için Robert, ten rengi şortlu rahat beyaz bir tişört giyerken, yedinci çocuğunun annesi Tiffany, beyaz altlı sarı bir bluz giydi.

Trudie yumuşak beyaz bir süveter ve mavi kot pantolonla şık bir şekilde gelirken, Sting gri bir tişört ve siyah pantolon giyerek arkadaşının gündelik havasına uydu.

Robert ve Tiffany’nin mütevazı gezisi, çift yeni filminin galasını kutlarken gelir. Çiçek Ayının Katilleri, 20 Mayıs 2023 Cannes Film Festivali’nde. Yönetmen de dahil olmak üzere filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ve ekibi kırmızı halıda onlara eşlik etti. Martin Scorsese ve diğer aktörler Leonardo DiCaprio, Zambak Gladstone, Jesse Plemons, tantoo kardinal, Kara Yeşim Myers, Ja Nae Collins Ve Jillian Dion.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375302/see-robert-de-niro-and-girlfriend-tiffany-chen-double-date-with-sting-and-wife-trudie-styler?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir