Rob Lowe ve Oğlu John Owen ‘Erkek Sağlığı’nın Kapağında – Hollywood Life


Rob Lowe


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erkek Sağlığı için Mark Williams ve Sara Hirakawa

Rob Lowe58 ve oğlu John Owen Lowe28, için tam bir iri parça gibi görünüyordu. Erkek Sağlığı Nisan 2023 tarihli “Her Yaşta Fit” dergisinde geniş bir yelpazedeki konuları tartıştıkları sayı eşlik eden röportaj. Yaklaşan Netflix komedi şovunun baş yapımcısı ve başrol oyuncusu olan baba-oğul ikilisi Dengesizkonuştu Erkek Sağlığı ikisinin de nasıl sağlıklı kaldığı hakkında. Rob, kendisinin ve John Owen’ın sörf yapmaktan, golf oynamaktan ve arka bahçede çalışmaktan formda kaldıklarını açıkladı. “Ruh halime göre bunu yapmalıyım. Vücudumu hareket ettirmeliyim, ter almalıyım, ” 9-1-1: Yalnız Yıldız aktör çalışmaktan bahsetti. “Aslında bir gün izin almak için gerçekten çalışmam gerekiyor.”

Rob Lowe
Rob Lowe ve John Owen Lowe (Fotoğraf: Erkek Sağlığı için Mark Williams ve Sara Hirakawa)

Bir aktörde babasının izinden giden John Owen, sağlıklı beslenme konusunda Rob’dan öğrendiklerini açıkladı. “Çoğunlukla, bu sadece bir zihniyet. Kendimi bildim bileli sağlığı konusunda ciddi olduğunu hissediyorum ve bu yüzden benim sağlığım hakkında ciddi olmama yardım etti,” dedi John Owen.

Rob, röportajda sağlıklı kalması için diyet yapmanın ne kadar önemli olduğunu açıkladı. “Yüzde 80 diyet olmasından nefret ediyorum. Etrafında dolaşmanın her yolunu denedim. Ve egzersiz yapmayı seviyorum ama bu seni benim yaşımda olman gereken yere getirmiyor,” dedi Rob. “Ve bu lanet bir serseri.”

Rob Lowe
Rob Lowe ve John Owen Lowe (Fotoğraf: Erkek Sağlığı için Mark Williams ve Sara Hirakawa)

Ancak Rob, bazı suçlu zevk atıştırmalıklarını şımarttığı günleri olduğunu itiraf etti. “Benim için işe yarayan şey, hiç şüphesiz ki turtayı alacağın günler olacak” dedi. Erkek Sağlığı. “Bir milkshake almak için büyükannemi ezip geçeceğim zamanlar oluyor. Ama bu her zaman değil. O yüzden o zamana kadar bekle, milkshake’i iç ve sakin ol.”

Rob Lowe
Rob Lowe ve John Owen Lowe (Fotoğraf: Erkek Sağlığı için Mark Williams ve Sara Hirakawa)

Rob ve John Owen da konuştu Erkek Sağlığı hakkında Dengesiz, ailede bir ölümün ardından kederle uğraşan bir baba ve oğlunu canlandırdıkları yer. Aynı zamanda dizinin baş yazarı olan John Owen, dizinin konseptiyle nasıl bir ilişki kurduğunu açıkladı. “Ailen, kim olursa olsun, her zaman canını sıkar. Her zaman. Bir yetişkin olduğunuzda bile, ”dedi. “Yaşlandıkça ilişkiniz değişir ve anne babanız daha çok arkadaşınız gibi olur ama yine de canınızı sıkarlar. Yapmaları gerektiği gibi. 59 yaşındasın ve baban bazen canını sıkıyor.”

Artık John Owen bir aktör olduğuna göre, belli ki her zaman ünlü babasıyla karşılaştırılıyor ve kuşkusuz ki bunu sevmiyor.

John Owen, “Babamla karşılaştırılma sayısı ve sohbette gündeme getirilme sayısı beni o kadar rahatsız etti ki, bundan olabildiğince uzaklaşmak istedim,” diye itiraf etti John Owen. Ama dediği gibi Erkek Sağlığıoyunculuk ve yazarlık “köpürmeye devam etti” ve Rob ile aynı meslekte başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunu fark etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/rob-lowe-son-john-owen-mens-health-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir