Rob Lowe Mutfağında Ne Olduğunu Paylaşıyor


Rob Lowe ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Rob Lowe, Atkins’in ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Rob Lowe yıllardır Atkins yaşam tarzını yaşıyor. O kadar hayran ki, mutfağında sakladığı en sevdiği lezzetli (ancak sağlıklı) atıştırmalıkları hepimizle paylaşarak şirketin sözcüsü haline geldi. Yıldız, yıllardır Atkins hayatını yaşıyor olsa da bunu bir kısıtlama olarak görmediğini ifade eden E!, “Kendimi de diyetimi de bu kadar ciddiye alamıyorum. Çok sıkıcı ama mecburum. Eğlenin ve Atkins yaşam tarzı benim için sevdiğim şeyleri hala gerçekten sağlıklı bir şekilde yapabilmemin bir yolu.”

Rob detaylandırdı, “Zaten ilişkim başlamadan önce bile 20 yıldır bu şekilde yemek yiyorum. Atkins. Ben zaten Atkins tarzını yiyorum çünkü biliyoruz ki çoğu insanın yemesi gereken karbonhidrat ve şekere dikkat etmek.” Ayrıca, oyuncunun yoğun bir programı var, bu da Atkins için mükemmel bir uyum.

“Çok meşgulüm. Antrenman yapıyorum ve çok ama çok aktifim. Sağlıklı olmak benim için çok önemli. Hasta olamam. Hastalanırsam ya da elimden gelenin en iyisini yapmazsam, yüzlercesi var. Bu yüzden sağlıklı olmalıyım. Ve benim için bu, karbonhidratımı gerçekten düşük tutuyor.”

Özellikle çok sayıda lezzetli atıştırmalıkla dolu bir programa ve kişisel hedeflerinize uyan yiyecek seçimlerini bulmak kesinlikle doğru yoldur.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335067/rob-lowe-shares-what-s-in-his-kitchen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel