Rob Kardashian’ın Kardashian’daki Nadir Görünüşüne Bakın


Göz kırpma yoksa özleyeceksin Rob Kardashiankısa ve tatlı görünümü Kardashianlar Bu hafta.

Hulu’da yayınlanan 12 Mayıs bölümünün ardından, E! Haberler’ Kards Katch Up Muhabiri Colt Paulsen TikTok’ta bir video yayınladı 35 yaşındaki Rob, annesi sırasında kısaca görülebilir Kris Jenner‘nin doğum günü kutlaması.

Çoğunlukla ablasının arkasına saklanmış olsa da Khloe Kardashian yemek masasındayken, Rob’un dövmeleri sahnenin her yerinde görülebilir ve o, arkalarındaki pencerelerin yansımasında fark edilebilir. Bir noktada, mutlu bir şekilde gülümsediği de görülebilir.

Rob o zamandan beri spot ışıklarından uzaklaşmış olsa da, ailenin hayranları onun bir anlık realite TV’ye dönüşünü görmekten çok memnun görünüyor. Bir hayran TikTok’a yaptığı yorumda, “ROBBB BACKKKKK’YA İHTİYACIMIZ VAR.”

Ancak diğerleri, mahremiyetine saygı duymanın son derece önemli olduğunu iddia etti. Başka bir TikTok kullanıcısı, “Bunlar Rob’un istekleriydi ve buna saygı göstermeliyiz” diye ekledi. “Yine de ailesiyle ilgilendiğini gördüğüme sevindim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330903/did-you-spot-rob-kardashian-s-rare-appearance-on-the-kardashians-see-the-must-see-moment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın