Rob Kardashian Reklamı İçin Hayaliyle ‘Gurur Duyuyor’ – Hollywood Life


Rob Kardashian Reklamı İçin Hayaliyle 'Gurur Duyuyor' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Photofab/Shutterstock

Aile içinde koşuyor! Rob Kardashian’ın kız bebek Rüya görünüşe göre iş kamera karşısına geçtiğinde gayet doğal – ve babası bundan daha “gururlu” olamazdı. Rob’un 5 yaşındaki kızı ve Blac Chyna geçenlerde büyükannesiyle bir reklam çekti Kris Jenner Amazon Glow için, setteki herkesi “etkileyerek” Rob’un marifet üzerine fışkırmasına neden oldu. HollywoodYaşam tüm ayrıntılar.

Rob Kardashian
Rob Kardashian, reklam setinde herkesi ‘etkileyen’ kızı Dream ile ‘gurur duyuyor’. (Photofab/Shutterstock)

İçeriden biri, “Dream, Kris ile reklamı çekerken çok eğlendi, şimdiden bir sonrakinin ne zaman olduğunu soruyor” dedi. “SoymakAsla sahne babası olamayacak ama onunla gurur duyuyor. Çekimdeki herkes doğal bir Rüyanın ne olduğu ve onunla çalışmanın ne kadar harika olduğu konusunda çıldırdı, herkesi tamamen etkiledi.”

Dream’in yakın çekiminin nasıl ortaya çıktığına gelince, ikinci bir kaynak ÖZEL HollywoodLife’a bunun tüm ünlü annenin fikri olduğunu söyledi! “Amazon’un bu yeni ortaklık için ilk görüştüğü kişi Kris’ti. Reklamın neyle ilgili olduğunu öğrendiğinde, Dream’in bunun için mükemmel olacağını hemen anladı.”

Rüya Kardashian
2018’de burada görülen Dream Kardashian, Kris Jenner ile Amazon reklamı sırasında doğaldı. (Nişancı/Mega)

İçeriden biri, Kris’in fikri Rob’a, tek çocuğunu bir reklama koymakla ilgilenip ilgilenmediğini görmek için getirdiğini söylemeye devam etti. İronik olarak, Dream yakın çekim için hazır olduğundan bahsetmişti! “Soymak Dream’in Amazon Glow promosyonuna katılmasına izin vermeye karar verdi çünkü bu, Dream’in yapmak istediğini ifade ettiği bir şeydi. Milyonlarca yıl boyunca ona istemediği bir şeyi yapması için asla baskı yapmazdı ve Dream film çekerken çok eğlenceli vakit geçirdi. Tüm zaman boyunca onun yanındaydı ve hatta sette onu yönlendirmesine yardımcı oldu.” Kaynağa göre işler daha iyi gidemezdi, çünkü herkesin “patlama, özellikle “ne doğal bir Rüya olduğunu” görmek” olduğu söylendi.

Kardashian’ın genç yıldızı için şu anda başka bir projeden haber yokken, HollywoodLife sizi Dream’in yeni oyunculuk kariyerinden haberdar etmeye devam edecek!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/rob-kardashian-proud-dream-commercial-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir