Rob Kardashian Neden Kourtney & Travis Barker’ın Düğününü Atladı – Hollywood Life


Sonrasında Kourtney Kardashian ve Travis Barker hafta sonu aşklarını Portofino’da muhteşem bir İtalyan töreniyle kutladılar, birçok hayran bir şeyi merak ediyordu: neredeydi Rob Kardashian?

Soymak gerçekly’nin her türlü niyeti vardı Kourtney‘s düğün muhtemelen yürümek Kourtney aşağı en koridor, içinde en yeri enir baba,” ÖZEL OLARAK paylaşılan bir kaynak HollywoodYaşam.bu stresi en Blac Chyna Yine de yargılama onun için çok fazlaydı. sonuçta, o ailesine bunu söyledi o bu hafta sonu rahatlamak ve rahatlamak ve onunla geçirmek istedim en hayatındaki en önemli kişi, [his daughter] Rüya

Rob Kardashian
İçeriden bir kişiye göre, Rob Kardashian, kendisinin ve Blac Chyna’nın ayrılığının ardından ailesinin müdahil olması gerektiğinden kendini çok kötü hissetti (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Kaynak, kız kardeşinin “üzgün olmasına” rağmen, görkemli etkinliğe katılamadığını, kız kardeşi ve ailedeki diğer herkesin “anladığını” paylaşmaya devam etti.

“Soymak özel bir kişi olarak kalmayı seviyor ve bunun büyük bir prodüksiyon olacağını biliyordu ve en bu şekilde en mekan kuruldu, enOnun gitmesi ve görülmemesi için hiçbir yol olmazdı,” diye devam etti içeriden. “Ayrıca, o karşılaşmak istemedi en aynı konu o vardı kim [Kardashian]‘s düğünnerede o erken daldı. Bu dramaya neden oldu ve o istemedim Kourtney herhangi bir dramaya sahip olmak or düğün – en azından ondan kaynaklanmadı.

“Yine de yokluğu fark edildi ve birkaç misafir nerede olduğunu sordu. o nasıldı ve nasıldı o yapıyordu. O özlendi. Soymak ve Kourtney çok yakınlar ve yakın kalacaklar. O onaylar or yeni koca ve yeni kayınbiraderi. O hak eden birini bulduğu için mutludur or, olarak Soymak düşünüyor en dünyası or.”

Kourtney Kardashian, Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Mediapunch/Shutterstock).

Kourt, ağabeyinin katılamadığı için biraz üzülmüş olabilir, ama yine de şimdiki kocası Travis’le hayatının en güzel zamanını geçirdi. Çift, sabahı yatta geçirerek törenin ardından İtalyan güneşini içinize çekmeye devam etti. fotoğraflarda burada görebilirsiniz. Kourtney beyaz bir korse üst ve ona uygun dantelli şort giyerken, Travis siyah kadife bir Dolce & Gabbana takımı giydi. Başka bir İtalyan gezisine çıkarken Kourtney’e teknede yardım etmesi için elini verdi. Kourtney’in oğlu, Saltanat Disickve Travis’in oğlu, Landon Barker, ayrıca düğün sonrası gezi için teknedeydiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/why-rob-kardashian-skipped-kourtney-travis-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir