Rob Kardashian, Kourtney Kardashian’ın İtalyan Düğününe Neden Katılmadı?


Eğer takip ediyor olsaydın Kourtney Kardashian ve Travis Barker‘ın yıldızlarla dolu düğünü (ve kabul edelim, kim değildi?), Belli bir aile üyesinin MIA olduğunu fark etmiş olabilirsiniz: erkek kardeşi Rob Kardashian.

Peki neden İtalya’nın Portofino kentindeki nikaha katılmadı? Şey… Çorap tasarımcısına yakın bir kaynak, E’ye “Rob, Kourtney’nin düğününe katılmak konusunda kendini rahat hissetmiyordu çünkü bir gösteriyi sevmiyor” dedi. Haberler. “Bu sadece onun işi değil ve son derece özel bir insan haline geldi.”

Ve hayır, karar herhangi bir drama neden olmadı. İçeriden biri, “Kourtney ve tüm aile tamamen anlıyor” diye ekledi. “Kourtney, Rob’un katılmasını beklemiyordu ve her iki şekilde de desteğine sahip olduğunu biliyor.”

Rob sosyal medyada nispeten sessiz kaldığı ve son yıllarda ailenin şovları söz konusu olduğunda kameralardan kaçındığı için bu hareket hayranlar için tam bir sürpriz olmayabilir. (Her ne kadar kartal gözlü hayranlar onu dizinin son bölümünde görmüş olsa da Kardashianlar).

Kaynak, “Rob, spot ışıklarından uzak durmayı ve kendine saklamayı seviyor” dedi. “Daha özel, düşük anahtarlı etkinliklerde görünecek, ancak kameraların etrafında olmaktan ve bunun gibi etkinliklerde olmaktan hoşlanmıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332132/why-rob-kardashian-didn-t-attend-kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-wedding-in-italy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir