Rob Gronkowski’nin Kız Arkadaşı Camille Kostek Tom ve Gisele Hakkında Yorumlar


Rob Gronkowski‘nin kız arkadaşı sohbete girdi.

Camille Köstek geçenlerde erkek arkadaşının eski takım arkadaşı arasındaki boşanma söylentilerini tarttı Tom Brady ve Gisele Bündchen.

13 Ekim’de Los Angeles Uluslararası Havalimanı’nda görüldüğünde, Kendimle Dans Etmek bir paparazzi sunucuya sorunlarını çözebileceklerini düşünüp düşünmediğini sordu. Camille iki kez “evet” yanıtını verdi ve “Tom ve Gisele’i çok seviyorum” diye ekledi.

Rob, namı diğer “Gronk”, Haziran ayında ikinci emekliliğini açıklamadan önce NFL kariyerinin tamamını Tom’la birlikte oynadı. Sıkı son ve Camille ilk olarak 2013’te New England Patriots amigo kızıyken tanıştı ve ilişkileri iki yıl sonra romantik hale geldi.

33 yaşındaki Rob, 2018’de ilk olarak NFL’den emekli oldu, ancak 2020’de Tampa Bay Buccaneers için oynamak için sahaya geri döndü.

Camille’in Tom ve Gisele’ye sıcak yaklaşımı, yedi kez Superbowl şampiyonu olan ve süper modelin 13 yıllık evliliğin ardından ayrıldığına dair artan konuşmaların ortasında geliyor. Kayalık bir ilişkinin söylentileri, Mart ayında NFL yıldızının – kim olduğunu paylaştığında başladı. Bünyamin12 ve Vivian9, Gisele ile ve Jack15, eski ile Bridget Moynahan– 22 yıl sonra “zamanımı ve enerjimi dikkatimi gerektiren diğer şeylere odaklamak” için spordan ayrıldığını paylaştıktan sadece bir ay sonra NFL’den ayrılmaya karar verdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350653/rob-gronkowski-s-girlfriend-camille-kostek-comments-on-tom-brady-and-gisele-bundchen-s-marriage?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir