Rob Gronkowski NFL’den Emekli Olduğunu Açıkladı – Hollywood Life


gronk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Brian Westerholt/AP/Shutterstock

Rob Gronkowski NFL’den ikinci kez emekli oluyor. 33 yıllık zorlu son haberi paylaştı 21 Haziran’da sosyal medya aracılığıyla. Gronk, Tampa Bay Buccaneers için profesyonel futbol oynamanın hayatı boyunca hayalini kurduğunu dile getirdi. Ve belirttiği gibi, Gronk, New England Patriots ile uzun bir kariyerin ardından Nisan 2020’de emekli olduktan sonra son iki NFL sezonu için tam da bunu yaptı.

Gronk, yazısında, “Bütün birinci sınıf Buccaneers organizasyonuna harika bir sürüş için teşekkür etmek istiyorum, geri gelip bir şampiyonluk takımı kurmaya yardım edeceğime güveniyorum” dedi. “Şimdi emekliliğime geri döneceğim, sahaya her çıktığımda sahip olduğum her şeyi iyi ya da kötü verdiğimi bilerek kafam dik bir şekilde futboldan tekrar uzaklaşacağım.”

Rob Gronkowski
Rob Gronkowski (Fotoğraf: Brian Westerholt/AP/Shutterstock)

Profesyonel atlet devam etti, “Kurduğum dostluklar ve ilişkiler sonsuza kadar sürecek ve takım arkadaşlarımın ve koçlarımın her birine sahip oldukları her şeyi verdikleri için teşekkür ediyorum. Emeklilikten futbola ve bir şampiyonluk daha kazanmaya ve şimdi de dinlenmeye, herkese teşekkürler. Korsan 🏴‍☠️ taraftarlar, Krewe, siz olmadan bunların hiçbiri mümkün değil, hepiniz her maçta getirdiniz, yaptığınız her şey için teşekkürler. Sırada ne var, belki denizlere yelken açmak 🏴‍☠️ Arghhhhhh!!”

Gronk’un uzun zamandır takım arkadaşı Tom Brady44 yaşındaki , büyük habere gönderiye yaptığı bir yorumla tepki gösterdi. “Seni bir erkek, takım arkadaşı ve arkadaş olarak seviyorum. Her yönden türünün tek örneği❤️,” dedi Tom. Çift, Patriots ve Buccaneers’da birlikte oynadı. Tom, Şubat 2022’de emekliliğini açıkladı, ancak bir sonraki ay bu kararı tersine çevirdi. Ünlü oyun kurucu gelecek sezon için Tampa Bay’e geri dönecek, ancak ne yazık ki Gronk onun yanında oynamayacak.

Rob Gronkowski
Rob Gronkowski (Fotoğraf: Jacob Kupferman/AP/Shutterstock)

Gronk, Vatanseverlerle dokuz sezon oynadı ve üç Super Bowl kazandı. Mart 2019’da emekli oldu, ancak Nisan 2020’de Korsanlarda oynamak üzere Tom’la yeniden bir araya gelmek için geri döndü. Oyun kurucu liderliğindeki Kansas City Chiefs’e karşı 2021 Super Bowl’u kazandılar. Patrick Mahomes.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/rob-gronkowski-retiring-nfl/

Yorum yapın

SMM Panel