Riverdale’in Son Sezonunun Resmi Olarak Bir Prömiyer Tarihi Var


Riverdale doruğa ulaşan bölümü için zamanda geriye gidiyor.

13 Ocak’ta The CW, doğaüstü gençlik dramasının yedinci ve son sezonunun 29 Mart’ta prömiyer yapacağını duyurdu ve bu olay için en iyi kaniş eteğinizi giymek isteyebilirsiniz.

“Geçen sezonun bittiği yerden devam eden Jughead Jones (Cole Sprouse) kendini 1950’lerde kapana kısılmış buluyor,” ağ yedinci sezon hakkında alay etti. “Oraya nasıl geldiği ve şimdiki zamana nasıl geri döneceği hakkında hiçbir fikri yok. Arkadaşları, 1950’ler dışında herhangi bir yerde bulunduklarından habersiz, klasik Archie Comics muadillerine benzer, görünüşte otantik hayatlar yaşadıkları için yardımcı olmuyorlar.”

Hayatları “otantik” olsa da, kolay olmaktan çok uzaklar.

Yedinci sezon Archie Andrews’u bulur (kj apa) “klasik bir Amerikan gençliği” olarak ağ, “reşit olmak, başını belaya sokmak ve hayat dersleri öğrenmek” diyor. Betty Cooper (Lili Reinhart), bu arada, “mükemmel hayatıyla ilgili her şeyi sorgulamaya başlayan komşu kızı”, ağ dalga geçiyor, “kontrolcü annesi Alice de dahil (Madchen Amick).”

Başka bir yerde, Veronica Lodge (Camila MendesThe CW, “Riverdale’e gizemli koşullar altında taşınan bir Hollywood yıldızı”, diye dalga geçiyor ve Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) “solduran bir zekaya ve gizli bir özleme sahip Kraliçe Arı” dır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361424/lessigreaterriverdalelessigreater-s-final-season-officially-has-a-premiere-date?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir