Riverdale’den KJ Apa ve Vanessa Morgan Ebeveyn Olmak Üzere Nasıl Bağlanıyor?


KJ Apa ve Vanessa Morgan yeni ebeveynler olarak (yorucu bir şekilde) yaşamda gezinirken birbirlerine yaslanıyorlar.

Onların Riverdale karakterler, Archie Andrews ve Toni Topaz, en yakın arkadaşlar olmayabilir, ancak IRL, ortak yıldızlar, ilk çocuklarını ortaklarıyla karşıladıktan sonra yeni bir bağ kurdular. E ile özel bir röportajda! Haber, Vanessa, kendisinin ve KJ’nin sette “sürekli” küçükleri hakkında konuştuklarını açıkladı.

E’ye “Sette onu anlayan ve ebeveynliğin nasıl bir şey olduğunu anlayan, yorgunluğu anlayan birinin olması gerçekten güzel” dedi. 21 Temmuz’da bir haber. “Ve kim bilir ne kadar güzel olduğunu.”

30 yaşındaki Vanessa, oğlunu doğurdu Nehir Ocak 2021’de, boşanmasının ortasında Michael Kopech. 25 yaşındaki KJ, ilk çocuğunu kız arkadaşıyla karşıladı Clara Berry– adında bir oğul saşa—Eylül 2021’de.

Ebeveynler olarak aktris, kendisinin ve rol arkadaşının yapması gereken fedakarlıkları not etti ve “herkesin yapabileceği şeyleri yapamazlar” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339256/how-riverdale-co-stars-kj-apa-and-vanessa-morgan-bond-over-being-parents-on-set?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir