Rita Wilson, Tom Hanks’le O Gergin Cannes Fotoğrafını Anlatıyor


canne Bu dramaya inanıyor musun?

Kuyu, rita wilson yakın tarihli bir fotoğrafını ele alarak buna bir son veriyor ve tom hanks 2023 Cannes Film Festivali’nde.

Söz konusu fotoğraf, çiftin yeni filminin gösterimine katıldığını gösteriyor. Asteroit Şehri 23 Mayıs’ta Güney Fransa’da. Bununla birlikte, bazıları, ikilinin kırmızı halıda kaşları kaldırarak bir konuşma sırasında işaret ettiğini gösteren, filmin kendisinden çok Tom ve Rita’nın görünüşteki bir festival çalışanı ile etkileşimine odaklanmış görünüyordu.

bir iken çıkış Tom’un çalışanı “azarlıyor gibi göründüğünü” yazdı, bir diğer ona “çılgın er Ryan” dedi ve “festivaldeki bir işçiyle çok kısa bir etkileşim içinde göründüğünü” bildirdi.

Ancak Rita, onlar hakkında sahip olabileceğiniz tüm şüpheleri ortadan kaldırmak istiyor.

O günün ilerleyen saatlerinde Instagram Stories’de makalelerden birinin yanında “‘Buna seni duyamıyorum deniyor. İnsanlar çığlık atıyor. Ne dedin? Nereye gitmemiz gerekiyor?'” diye yazdı. “Ama bu hikaye satmaz! İyi deneme. Harika zaman geçirdik! Git bak Asteroit Şehri!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375365/rita-wilson-addresses-lessigreaterthatlessigreater-tense-cannes-film-festival-photo-with-tom-hanks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir