Rita Ora, Taika Waititi ve Tessa Thompson’ın “Üçlü” Fotoğrafları Hakkında Konuşuyor – Hollywood Life


Rita Ora, Taika Waititi ve Tessa Thompson'ın "Üçlü" Fotoğrafları Hakkında Konuşuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Action Press/Shutterstock

Rita Ora 2021’de Rita’nın şimdiki kocası olan Rita’yı gösteren fotoğraflar yayınlandığında bir “grup”un konuşmasını “kabul etmemeyi seçti” Taika Waititi, ve Tessa Thompson buharlı bir PDA ile meşgul olmak. 32 yaşındaki Rita, konuşmanın “gülünç” olduğunu düşündüğü için sessiz kaldı. GQ. “Hiç çok fazla içki içtiğiniz ve herkesin en iyi arkadaşınız olduğu bir durumda bulundunuz mu? Ve ertesi gün, ‘Sigara içilen alanda bu kişiyle dört saattir konuşuyorum ve kim oldukları hakkında hiçbir fikrim yok’ diyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla – bu [photo] sadece iyi vakit geçiren bir grup arkadaştı. Onlar [Taika and Tessa] çılgın bir programı vardı ve herkes kendini serbest bırakıyordu. Bunu sevdim. Her biri kendi başına.

Ağustos 2022’de evlenen 47 yaşındaki Taika ve Rita, ilişkilerinin kamuoyu tarafından incelenmesiyle uğraştı. Şöhretin bu yan etkisi, dedi GQ, dayanılmaz olduğu anlarla sonuçlandı ve ‘Belki buna değmez’ dedim. Ama bu noktaya gelmek için hayallerinden ve yaptığın her şeyden bir an için vazgeçmek istemezsin ve sonunda yoluna devam edersin. Yemi ısırmak ve yaptığınız her şeyi mahvetmek istemezsiniz. Hayalindeki işi yapıyorsun. Yaşamak için şarkı söylüyorum. Bu delilik. Normal bir iş değil.”

Rita Ora, Taika Waititi ve Tessa Thompson'ın "Üçlü" Fotoğrafları Hakkında Konuşuyor - Hollywood Life
(Anthony Harvey/Shutterstock)

Rita ayrıca ne zaman bildiği hakkında da konuştu. Gölgelerde Ne Yapıyoruz? yönetmen onun için doğru kişiydi. “Bir değişiklik hissetmediğimde, sanki hayatım daha iyi hale geldi” diyor. “Altı yıl boyunca gerçekten iyi arkadaştık ve ben Avustralya’ya gittim ve ikimizin de ayrı işleri vardı ve orada o kadar çok insan tanımıyorduk. Tanıdık bir yüz görmek güzeldi ve evrenlerimiz az önce çarpıştı. İşte buydu.”

Taika, Temmuz 2021’de yaptığı bir röportajda “grup” fotoğraflarından bahsetti. Sidney Sabah Habercisi. Fotoğrafların onu rahatsız edip etmediği sorulduğunda, omuz silkti. “Pek sayılmaz. Bence internet dünyasında her şey oldukça hızlı bir şekilde ortadan kayboluyor” dedi. Ayrıca fotoğrafların önemli olmadığını düşündüğünü de sözlerine ekledi. “Yanlış bir şey yapmıyordum. Bu iyi.”

Rita Ora, Taika Waititi ve Tessa Thompson'ın "Üçlü" Fotoğrafları Hakkında Konuşuyor - Hollywood Life
(Action Press/Shutterstock)

Rita “grup” fotoğraflarından bahsetmeden kısa bir süre önce, kendisinin “güzel saçlı Becky” olduğu yönündeki söylentileri de yalanladı. Beyonce’nin Limonata. 2016’da, “J” harfine benzeyen önü çıtçıtlı, limon baskılı bir bikini üstü giydiği bir Snapchat klibini paylaştı ve Bey kovanının Bey’in kocasını temsil ettiğini düşünmesine neden oldu. Jay z. “Aman Tanrım, kelimenin tam anlamıyla bir tesadüftü” dedi. Louis Theroux Röportajları dijital ses dosyası. “J değildi, R’ydi. Onu çevirdiler ve sonra J gibi göründü. … Yakın bir arkadaşım, Katy Perrybana ‘Becky değil’ yazan komik bir rozet verdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/rita-ora-taika-waititi-tessa-thompson-throuple-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir