Rita Ora Rocks String Bikini Havuz Başında Maya Henry ile Fotoğraflar – Hollywood Life


Rita Ora


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: EliotPres/MEGA

İngiliz şarkıcı Rita Ora31 yaşındaki Teksaslı model ve eski nişanlısı ile güneşlendi. Liam Payne, Maya Henry, Salı günü. Çift, Rita’nın üst düzey Fransız kuyumcu Cartier için bir performans için seyahat ettiği Madrid’de tonda vücutlarını bronzlaştırırken fotoğraflandı. Fotoğraflarda görülebilen burada, Rita, Frankie’nin set için 160$’a satılan mavi çiçek desenli bikinisiyle hayrete düşürdü. Üst kısmı klasik bir üçgen bikini, alt kısmı ise minik bir tangaydı.

Bu arada 21 yaşındaki Maya, yeşil tanga bikinisiyle abartılı görünüyordu ve eski One Direction’dan ani ayrılmasından dolayı kalbi kırılmış gibi görünse de eğleniyor gibiydi. Liam’ın temsilcisi, Mayıs ayında ayrılık raporları ortaya çıktığında çiftin aylarca ayrıldığını doğrulasa da, Maya, Liam’ın başka bir kıza, Instagram modeline sarıldığı fotoğraflarına tepki gösterdiğinde, farklı bir hikaye gibi görünmesini sağladı. Aliana Mevla. Instagram’daki fotoğraflarında kendisini etiketleyen hayranlara yanıt olarak, “Tüm hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu fotoğraflarını göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Şimdilik yeterli.”

Rita Ora
Rita Ora, St-Barth’ta beyaz tek parça halinde fit fiziğine ışık tutuyor (Fotoğraf: EliotPres/MEGA)

Maya’nın o zamandan beri silinen yorumuna yanıt olarak, Liam’ın bir arkadaşı ÖZEL HollywoodYaşam: “Liam arkadaşlarına Maya ile bir süre önce ayrıldığını söyledi, bu yüzden onun bir dolandırıcı gibi görünmesi hiç adil değil. O hassas bir adam, bu yüzden elbette bu üzücü ama günün sonunda hayatındaki insanlar bu gerçeği biliyor ve kalbinin iyi olduğunu biliyor.”

Maya Henry
Maya Henry, Haziran 2022’de Londra’daki ‘Lightyear’ film galasına katılıyor (Fotoğraf: Gary Mitchell/Shutterstock)

Rita’ya ise partneri de eşlik etti. Taika Waititi, 46, güneşlenme randevusu sırasında. Rita ve jojo tavşanı aktörün nişanlı olduğu ve düğünlerini planladığı bildiriliyor. Birleşik Krallık Güneşi. “Bu onların büyük gösterişli bir şey yapmaları ve önceden ötmeleriyle ilgili değil. Bu sadece onların aşık olmaları ve ilişkilerini resmileştirmenin doğru zamanına karar vermeleriyle ilgili, ”diyor çıkış için bir kaynak Haziran başında açıkladı. “Daha mutlu olamazlardı.” Ne Rita ne de Taika, nişan raporlarını onaylamadı veya reddetmedi.

Rita ve Taika 2021’de çıkmaya başladılar ve o yılın Ağustos ayında kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Liam ve Maya, 2018’de çıkıp çıktılar ve 2020’de nişanlandılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/rita-ora-string-bikini-maya-henry-photos/

Yorum yapın

SMM Panel