Rita Moreno, ‘Hızlı ve Öfkeli 10’ ve Vin Diesel Reacts’in Kadrosuna Katıldı – Hollywood Life


Rita Moreno


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Evan Agostini/AP/Shutterstock

Rita Moreno90, oyuncu kadrosuna katıldı Hızlı ve Öfkeli 10. Vin Dizel54 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncunun yaklaşmakta olan filmde Dom Toretto’nun büyükannesini oynayacağını duyurdu ve ikilinin sette bir videosunu arkadaşlarıyla paylaştı. Michelle Rodriguez 24 Mayıs’ta. Vin, “Rita Moreno ile çalışmak sonsuza kadar hayalimdi ve onun burada büyükannemi oynaması ruhumu gülümsetiyor” dedi. “Tanrının sevdiği kuluyum.”

Rita, filmin dışında olmanın sevincini paylaşmak için mutlu bir şekilde araya girdi. Sanırım yaşlılığım beni davet etmeni bekliyordu, dedi Vin. “Bu güzel değil mi? Ben buradayım ve cevap evet yapacağım. Sadece yapmakla kalmıyor, gıdıklanıyorum. Çok heyecanlıyım, bu çok eğlenceli olacak.” Vin gülümsemeden edemedi ve ikonik aktrise katıldığı için teşekkür etti Hızlı X. Vin, Rita’ya “Seni seviyorum” dedikten sonra kamerayı, heyecanla “Rita Moreno evde bebeğim!” diye bağıran 43 yaşındaki Michelle’e çevirdi.

Vin, gönderisine şu açıklamayı yaptı: “6. Hafta!!! Kutsamalar…#FastX.” Aksiyon dolu seriye yeni katılan tek kişi Rita değil. Jason Momoa ve Brie Larson her ikisi de güvenli rollere sahip hızlı 10. Jason kötü adamı oynuyor, Brie’nin karakteri ise hala bilinmiyor.

Rita Moreno;  Vin Dizel
Rita Moreno; Vin Diesel (Fotoğraf: Evan Agostini/Invision/AP/Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Hızlı Xsevgilideki onuncu taksit hızlı ve Öfkeli franchise, 19 Mayıs 2023’te çıkıyor. Geri dönen oyuncular arasında şunlar var: Tyrese Gibson Roman Pearce olarak, Nathalie Emmanuel Ramsey olarak, şarkı Kral Han Lue olarak, Helen Mirren Queenie Shaw olarak, John Cena Jakob Toretto gibi ve daha fazlası. Jordana Brewster Vin daha önce ekrandaki kız kardeşinin neredeyse filmden çıkarıldığını açıklamış olsa da, aynı zamanda Mia Toretto olarak geri döndü.

“Mia’nın çok önemli rolünü kimin düzelttiğine asla inanmayacaksın… yönetmene söyleyen kızım Alpha Angel. [Justin Lin] çok açık ve dürüst bir şekilde ‘NO MIA NO FAST 10!’ Vin, Nisan ayında Instagram’da yazdı. Ek olarak, Vin devam ettiğini açıkladı. Hızlı ve Öfkeli on birinci filmden sonra sona erecek olan franchise – merhum yardımcı yıldızını “her zaman onurlandırmak” için, Paul Walker. “Bana, bize inandığınız için teşekkür ederim… Seni, onu… ve evreni gururlandırana kadar dinlenmeyeceğim,” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/rita-moreno-vin-diesel-fast-furious-10-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir