Riley Keough’un Lisa Marie Presley’in Cenazesindeki Övgüsü – Hollywood Life


Riley Keough'un Lisa Marie Presley'in Cenazesindeki Övgüsü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Riley Keough rahmetli annesine saygı duruşunda bulundu Lisa Marie Presley 54 yaşında eşi aracılığıyla öldükten sonra Ben Smith-Peterson. en büyük kızı Şimdi ne olacak 33 yaşındaki şarkıcı, rahmetli ağabeyi adına mektup yazdı Bünyamin ve ikiz kardeşler Arpçı ve Finley14, Graceland anma töreninde, Ben seyirciler için okurken.

“Riley’nin yazdığı bir şeyi okuyacağım. Anneme bir mektup – bu hayatta annem olduğun için teşekkürler. Seninle 33 yıl geçirdiğim için sonsuza dek minnettarım. Bu dünyadaki kendim için en iyi anneyi seçtiğime eminim ve bunu seni hatırladığım ve her şeyi hatırladığım kadarıyla biliyordum, ”Ben karısı Riley’nin sözlerini okudu. Çift, 2015 yılında, Riley 25 yaşındayken samimi bir Napa Valley ilişkisinde evlendi.

“Bana bebekken banyo yaptırdığını hatırlıyorum ve beni araba koltuğuma oturtup müzik dinlediğini hatırlıyorum. Aretha franklin. Geceleri bana nasıl sarıldığını ve nasıl koktuğunu hatırlıyorum. Florida’da okuldan sonra beni dondurma yemeye götürdüğünü hatırlıyorum. Geceleri bana ve kardeşime ninniler söylediğini hatırlıyorum. Biz uyuyana kadar bizimle nasıl yattığını hatırlıyorum” diyen duygusal mektubunda da şunları yazdı:

“Tanıdığım en sevgi dolu anne tarafından sevilmenin nasıl bir his olduğunu hatırlıyorum. Kollarında olmanın ne kadar güvenli hissettirdiğini hatırlıyorum. Bu duyguyu çocukken ve iki hafta önce kanepenizde hatırlıyorum. Bana bu hayattaki en önemli şeyin sevgi olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Umarım kızımı senin beni sevdiğin gibi sevebilirim,” diye kaleme aldı ve kocası Ben’le karşıladığı ve 21 Ocak’ta Memphis’e vardığında birlikte gördüğü çocuğa ilk kez atıfta bulundu.

“Kardeşlerimi sevdiğin gibi, bana kalp, güç, empati ve cesaret, mizah anlayışım, tavırlarım, öfkem, azim verdiğin için teşekkür ederim. Ben senin kalbinin bir ürünüyüm. Kardeşim kalbinizin ürünü, kız kardeşlerim ise kalbinizin ürünü. Biz siziz, siz biziz…Umarım sonunda burada ne kadar sevildiğinizi bilirsiniz. Bizim için çok çabaladığınız için teşekkür ederiz. Sana her gün söylemediysem, teşekkür ederim.

Ayin öncesinde, Riley henüz ölüm hakkında halka açık bir şekilde konuşmamıştı – iki gün önce sosyal medyadaki sessizliğini kendisinin ve annesinin tatlı bir nostaljik fotoğrafıyla bozdu. Çocukluk anında, elinde bir buket çiçek tutan genç bir Riley, ilk doğan çocuğuna gülümseyerek bakan annesine bakarken görülebilir. bu Daisy Jones ve Altı yıldız, fotoğrafın altına kalp emojisi koydu.

Riley Keough'un Lisa Marie Presley'in Cenazesindeki Övgüsü – Hollywood Life
Riley Keough geçenlerde rahmetli annesinin ‘Daisy Jones & The Six’i çekerken ona nasıl ilham verdiğinden bahsetti. (ARKA IZGARA)

Riley, annesinin Calabasas bölgesindeki evinde “tam kalp durması” nedeniyle kabul edilmesinden kısa bir süre sonra hastanedeydi. Lisa başlangıçta Riley’nin eski kocası olan babası tarafından bulundu. Danny Keough, CPR uygulayan. Hastanede ikinci bir kalp krizi geçiren Lisa Marie, 12 Ocak’ta Los Angeles, California’daki West Hills Tıp Merkezinde ne yazık ki vefat etti.

Lisa’nın ölümü annesi ve Riley’nin büyükannesi tarafından doğrulandı. Priscilla Presley, aynı gün. Priscilla, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. AP 12 Ocak’ta, Lisa hastaneye kaldırıldıktan sadece birkaç saat sonra. “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.”

Yakın tarihli bir röportajda Riley, annesinin yeni Prime Video serisini çekerken ona nasıl ilham verdiğini düşündü. Daisy Jones ve Altı“Annem kesinlikle benim için bir ilham kaynağı” dedi. İNSANLAR dergi Aralık 2022’de. “Kendi işini yapan ve diğer insanların ne düşündüğünü pek umursamayan biri tarafından büyütüldüm. Bana kesinlikle ilham kaynağı oldu” dedi ayrıca yakın bir bağ paylaştığı annesi için.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/riley-keough-eulogy-lisa-marie-presley-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir