Riley Keough’un Kocası Ben Smith-Petersen’den Kızı Oldu – Hollywood Life


Riley Keough'un Kocası Ben Smith-Petersen'den Kızı Oldu - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Riley Keough bir annedir. 33 yaşındaki aktris, görünüşe göre geçen yıl bir ara, annesinden önce Memphis, TN’ye vardığında birlikte fotoğraflandığı bir çocuğu karşıladı. Lisa Marie PresleyGraceland anıtı. Servis sırasında kocası Ben Smith-Petersen Riley tarafından annesine bir övgü olarak yazılan bir mektubu okurken kendi kızlarından da söz etti. “Bana bu hayattaki en önemli şeyin sevgi olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Umarım kızımı senin beni sevdiğin gibi sevebilirim,” diye okudu Ben, törendeki nottan. Riley’nin bir temsilcisi de haberi şu adrese doğruladı: İnsanlar.

Çift, 2015 yılında samimi bir Napa Valley, CA töreninde evlendi. Riley, film üzerinde çalışırken Avustralya doğumlu Ben ile tanıştı. Mad Max: Öfkeli Yol 2012’de ve 2013’te yeniden çekimler yaparken romantik bir ilişki kurdu. 2014’te nişanlandılar ve bir yıldan kısa bir süre sonra evlendiler.

Riley Keough'un Kocası Ben Smith-Petersen'den Kızı Oldu - Hollywood Life
Temsilcisi Riley Keough, kocası Ben ile küçük bir kızı karşıladı. (Rob Latour/Shutterstock)

Yasal evliliklerinden önce, Nepal’de bir okul inşa etmeye yardım ettikleri bir düğün töreni de yaptılar. Riley, “Aileler evleneceğimizi biliyorlardı ve ‘Sana bir Hindu düğünü yapalım’ dediler” diye yazdı. Vogue Avustralya 2022’de. “Çok güzeldi ve bazı açılardan o düğün biraz daha samimi ve gerçekten özeldi. O düğünde ağladım. Büyük düğünümde biraz gergindim, şimdiki kadar değildim. Ama yine de aynı derecede şaşırtıcıydı” diye ekledi.

Dublör hakkında da “Kocam çok iyi bir insan” dedi. “Sakin, sadık, güçlü ve duyarlı. O benim en iyi arkadaşım.”

Riley, Ben’in okuduğu mektup ve yine Riley tarafından yazılan, büyükannesinin yazdığı bir şiir dışında konuşmadı. Priscilla Presley halk cenaze töreninde paylaşıldı. Riley’nin her iki parçası da, Riley’nin küçük kız kardeşleri de dahil olmak üzere Lisa Marie Presley’in hayatta kalan çocukları tarafından paylaşılan tek sözlerdi. Arpçı ve Finley14.

Lisa Marie Presley, 12 Ocak 2023’te Los Angeles’taki West Hills Hastanesinde ikinci bir kalp krizi geçirdikten sonra 54 yaşında öldü. Calabasas bölgesi evi. Ölümünden sadece iki gün önce, İlgili makama şarkıcı, Altın Küre Ödülleri’ne katıldı.

Riley’nin kızı, Lisa Marie Presley’in ilk torunu ve hem Priscilla hem de merhum için ilk torun çocuğu oldu. Elvis.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/riley-keough-daughter-ben-smith-petersen/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir