Riley Keough Yunanistan’da Sahilde Seksi Kırmızı Bikiniyle Cızırdadı – Hollywood Life


Riley Keough


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Todd Williamson/OcakImages/Shutterstock

Riley Keough Yakın tarihli bir Instagram’da Yunan güneşini ıslatıyor ve yaklaşan Prime video serisinin kapanışını kutluyor, Daisy Jones ve Altı diğer oyuncu kadrosu ve ekibiyle birlikte. “Ben [sic] resmen bitti @daisyjonesandthesix ve Yunanistan sahillerinde sona erdik” ElvisTorun, gönderiye seksi kırmızı bikinisiyle göz kamaştıran bir başlık attı. Çok çalışan bu muhteşem ekibe teşekkür ederiz. Herkesin yaptığı güzel işleri görmesi için sabırsızlanıyorum. #daisyjonesandthesix.”

Kısa bir süre önce Riley’nin Instagram’da seksi bir bikiniyi salladığını gördük. bu Zola star, 29 Mayıs’ta 33. doğum gününü kutlamak için paylaştığı birkaç yeni özçekimden birinde, beyaz astarlı turuncu bir bikiniyle ayna özçekimi yaptı. Eğlenceli fotoğraf çekimi sırasında bir banyo lavabosunun önünde duruyormuş gibi görünüyordu ve saçları geriye çekildi. “Yunanistan’da benim doğum günüm ve Camera d’Or’u kazandım… 🤷‍♀️ne var ki. Tanrı korusun” yazısı okundu.

Oyuncu ayrıca halka küpelerle aksesuar taktı ve telefonunu tutarken kameraya hafif bir gülümseme verdi. İkinci fotoğrafta, kameraya yakınken bir parça karpuz yiyordu ve üçüncü enstantane, bir tabakta daha fazla karpuz ve diğer meyve parçalarının ve diğerinde diğer yiyecek türlerinin bulunduğu bir masa görüntüsünü gösterdi. Riley ayrıca kendisi ve yardımcı yönetmen için en iyi ilk yönetmenlik ödülü olan Camera d’Or’u kazandığını da açıkladı. Gina Gammellfilmi savaş midillisi Cumartesi gecesi Cannes Film Festivali’nde.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/riley-keough-red-bikini-greece-photo/

Yorum yapın

SMM Panel