Riley Keough ve Ben Smith Petersen ‘Daisy Jones’ Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Riley Keough ve Ben Smith Petersen


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Riley Keough onun büyük anı için hazır! Yeni dizisinin galası için geldi Daisy Jones ve Altı kocasının yanında yıldızın her zerresine bakmak, Ben Smith-Petersen 23 Şubat Perşembe etkinliğinde – annesinin ölümünden tam altı hafta sonra, Lisa Marie Presley. 33 yaşındaki aktris, uzun siyah eldivenler ve ışıltılı bir midi etekle eşleştirilmiş, modern kesimli, dökümlü siyah seksi bir üst giymişti. Görünümünü siyah ayakkabılar ve dramatik bir yetenek için kocaman yeşil ve altın rengi küpelerle tamamladı. Riley’nin makyaj cazibesi abartısız ama yerinde, kırmızımsı nötr tonlardaydı. Ben, aktris karısını desteklerken siyah bir takım elbise ceketi ve beyaz bir gömlekle pantolonla mükemmel bir şekilde koordine oldu.

Riley Keough ve Ben Smith Petersen
Riley Keough ve Ben Smith-Petersen ‘Daisy Jones & The Six’in galasında. (Sahne)

Riley, 22 Şubat baskı ayağı için çiçekli bir Paco Rabanne tulum da dahil olmak üzere göz alıcı görünümlerle büyük sürüm için hazırlanıyor. Görünümü doğrudan hayranlarla paylaşmak için Instagram’a gitti. “İşte başlıyoruz! @daisyjonesandthesix basının birinci günü, ”diye yazdı, uzun kızıl saçlarını yumuşak deniz kızı dalgalarında giydiği ve ağır altın halka küpelerle donattığı güzel fotoğraf çiftini altyazıyla paylaştı.

Riley’nin etkinliğe resmi olarak katılması, ilk çocuğunun gizlice gelişi, Ben’den bir kızı ve annesinin ölümü de dahil olmak üzere hayatındaki büyük değişikliklerin ortasında gelir. Şarkıcı ve tek kızı Elvis Presley 12 Ocak’ta evinde kalp krizi geçirdikten sonra bu yılın başlarında beklenmedik bir şekilde vefat etti. 54 yaşındaydı.

Riley Keough Reese Witherspoon ve Sam Claflin
Riley Keough, Reese Witherspoon ve Sam Claflin (Shutterstock)

ile 22 Şubat röportajında Ekstra, yeni anne neden başrolü seçtiğini açıkladı. Riley, “Gerçekten neşeli ve eğlenceli hissettiren ve insanlara izlemesi için neşe ve eğlence getirecek bir şey yapmak istedim ve aslında bir şekilde kucağıma düştü,” dedi. “Ve bu yüzden, bilirsin, her şeyin bir nedeni olduğuna inanıyorum.”

Mini diziden bahsederken özel hayatına da kısaca değindi. Bir çocuk annesi, “Benim için çok duygusal ve özel bir deneyimdi” dedi. “Hayatımın ve hayatımızın iki yılını aldı ve bu süre zarfında hepimiz çok şey yaşadık ve evet, hepimiz için çok şey ifade ediyor, bence, sadece harcadığımız zamandan birlikte ve dünyaya çıkacağı için gerçekten heyecanlıyım.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/riley-keough-ben-smith-petersen-daisy-jones-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir