Riley Keough, Lisa Marie Presley’i Son Gördüğünden Bir Fotoğrafı Paylaştı – Hollywood Life


Riley Keough ve Lisa Marie Presley


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Riley Keough, en büyük kızı Elvis Presley‘nin tek çocuğu Lisa Marie Presley24 Ocak Salı günü başka bir dokunaklı saygı duruşuyla rahmetli annesinin yasını tuttu. Kendisi de yeni bir anne olan Riley, bir fotoğraf paylaştı. instagram Lisa Marie’yi son gördüğünde. Riley, bir restoranda akşam yemeği için otururken bir anda annesine doğru eğildi. 33 yaşındaki Riley, gümüş renkli bir kısa üst ve uyumlu bir etek giyerken Lisa, pirinç düğmeleri olan şık siyah bir ceket giymişti ve saçları gevşek bukleler halinde omuzlarına dökülüyordu. Annesine çok benzeyen Riley, saçlarını uzun ve düz yapmıştı.

Güzel annemi son gördüğüm anın bir fotoğrafına sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum” notunu düştü. “Minnettar @georgieflores bunu aldı.” Lisa Marie, Los Angeles Calabasas’taki evinde kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak’ta trajik bir şekilde öldü. Bir önceki 9 Ocak fotoğraf karesi Riley’nin aynı göz alıcı gümüş kıyafeti giydiğini gösteriyor ve bu, annesiyle son görüşme günü olabileceğini gösteriyor.

Riley’nin platformdaki 696.000 takipçisinin çoğu, merhum şarkıcıyı da saygıyla onurlandırmak için yorumlar dizisine katıldı. “İki güzel bayan! Birbirimize olan aşk sonsuzdur,” diye yazarken bir diğeri, “Kaybın için çok üzgünüm, Riley. Müziği bana çok fazla şifa sağladığı için annen benim kahramanlarımdan biriydi. Umarım onu ​​ve aileni seven herkesin ortak sevgisini ve desteğini hissedersin. Seni yakaladık! aktrisler Bijou Phillips ve Chloë Grace Moretz basit kalp emojileriyle de tepki gösterdi.

Riley daha önce 20 Ocak’ta annesiyle bir kalp emojisinin yanı sıra bir hatıra fotoğrafı yayınlamak için platforma gitmişti. O ve kocası Ben Smith-Petersen Lisa Marie’nin anma töreninde gizlice bir kız çocuğu dünyaya getirdiklerini duyurdu.

Riley Keough ve Lisa Marie Presley
Riley Keough ve Lisa Marie Presley, 16 Ekim 2017’de Los Angeles’ta düzenlenen ELLE Women In Hollywood Ödülleri’nde (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Riley’nin erkek kardeşi, Benjamin Keough, 2020’de 27 yaşında intihar ederek öldü. O sırada kısmen Instagram aracılığıyla “Asla duramayacağım korkusundan ağlayamıyorum” diye yazmıştı. “Benim için yeni olan bir acı. Sen. Senin için hiçbir kelime yok. Angel, düşünebildiğim en yakın kişi. Saf ışık. Bebek erkek kardeş. En iyi arkadaş. Vahşi adam. Entelektüel. Hayatıma tanık. Ruh ikizi. Koruyucu. Bu sert dünya için fazla hassas.”

İki küçük kız kardeşi var, ikizler Arpçı ve Finley Lockwood, 14, aynı zamanda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/riley-keough-last-time-saw-lisa-marie-presley-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir