Riley Keough, Lisa Marie Presley’i Son Gördüğü Anın Fotoğrafını Paylaştı


Mektup ayrıca, Riley ve kocasının bir kızı memnuniyetle karşıladıklarını da kaydetti. Terminal Listesi aktris E onayladı! Haberler.

Mektupta “Bana bu hayattaki en önemli şeyin aşk olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim” yazıyordu. “Umarım senin beni sevdiğin gibi, kardeşimi ve kız kardeşlerimi sevdiğin gibi ben de kızımı sevebilirim.”

Gerçekten de Lisa Marie, Riley’nin yanında kararlı bir şekilde durdu ve Riley bunu 2015’te ailesinin tutkularına olan sarsılmaz desteğinden bahsederken hatırladı.

“Yapmak istediğim her şeyi yapma fikrine çok açıklardı” dedi. Röportaj yapmak dergi. “İstersem büyüdüğümde İngiltere başkanı olabileceğimi düşünen çocuklardan biriydim.”

Ancak yol ne olursa olsun Lisa Marie, Riley’yi her zaman elinden gelenin en iyisini yapması için cesaretlendirdi.

Riley, “Annemin ‘Hayatta yaptığın her şeyi ciddiye alman, üzerinde gerçekten çok çalışman ve bunda gerçekten iyi olman gerekecek’ demesiyle büyüdüm” dedi. Modaya uygun 2021’de. “‘Ayak parmaklarınızı şeylere batırmayın.'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362533/riley-keough-shares-photo-of-the-last-time-she-saw-her-mom-lisa-marie-presley?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir