Riley Keough, Bebeği ve Ben Smith Peterson Market Alışverişi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Riley Keough ve kızı


Galeriyi görüntüle

Daisy Jones ve Altı aktris Riley Keough33 ve kocası Ben Smith-Petersen Geçenlerde Los Angeles’ta yaptıkları bir market alışverişi sırasında küçük kızlarını yanlarında alışverişe götürdüler. Aşağıda görebileceğiniz fotoğraflarda merhumun benzer kızı Lisa Marie Presley rahat bir gezinti için bir bakkala giderken kız bebeğini tatlı bir şekilde kucağına aldı. Gezi için kırmızı bir beyzbol şapkası, lacivert baskılı tayt ve gri bir kazak salladı ve bir içecek taşıdı. Aktrisin sadece “2022’de” doğduğunu söylediği kızı, mağazadan çıkarılırken küçük mavi bir tulum içinde çok sevimli görünüyordu.

Riley Keough ve kızı
Riley ve kızı 26 Nisan 2023’te alışveriş yaparken görülüyor. (LAGOSSIPTV,4CRNS,WCP / BACKGRID)

Riley’nin kocası, ünlü karısının yanında yürürken siyah bir atlet, gri şort ve siyah sandaletler giydi. Yiyecek kartonları taşıdı ve ayrıca dizlik taktı. Hayattan bir kesit olan aile gezisi, Riley için fırtınalı bir yılın ortasında gelir. Annesi, rock efsanesinin tek kızı Elvis Presley, Ocak ayında “tam bir kalp durması” sonrasında aniden öldü. O sadece 54 yaşındaydı ve halkın bilmediği bir büyükanneydi.

Riley Keough, Ben Smith Peterson
Ben Smith-Peterson, bakkal koşusu için Riley ve kızlarına katıldı. (LAGOSSIPTV,4CRNS,WCP / BACKGRID)

Riley’nin kocası, 22 Ocak’ta merhum şarkıcının anma töreninde aktris tarafından yazılan bir mektubu okuduğunda ebeveyn olduklarını doğruladı. “Bana bu hayattaki en önemli şeyin sevgi olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Umarım senin beni sevdiğin gibi ben de kızımı sevebilirim” diyerek ayin sırasında duygusal mektubu okudu. Riley, yüksek profilli anıtın önünde Memphis, Tennessee’ye vardığında bebeği kucağında tutarken de görüldü.

Geçenlerde, alışveriş gibi günlük yaşam anlarını neden takdir ettiğini açtı. “Halkın gözünde çok olan bir ailede büyüdüm ve çocukluğum bu şekilde gerçekten yoğun geçti, özellikle 90’lar ve 2000’lerin başlarında” dedi. Gösteriş Fuarı Martta. “Muhtemelen şu anda Kardashian çocukların yaşadıklarına benziyordu: Binaların önüne çıkamamak, gizlice dolaşmak zorunda kalmak ve bunu yapamamak… Sadece çok fazla dikkat, normal şeyler yapamamak. Hayattaki normal şeyleri, kafeye gidip orada oturmayı gerçekten takdir etmeye başladım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/riley-keough-baby-ben-smith-peterson-grocery-shopping-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir