Rihanna’nın Rolü, Oyuncular, Yayın Tarihi ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Rihanna CinemaCon 2023


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

  • Rihanna, CinemaCon 2023’te yeni bir ‘Şirinler’ filminin yolda olduğunu duyurdu.
  • Rihanna, Şirine’yi canlandıracak ve ortak yapımcı olarak görev yapacak.
  • Yetenekli sanatçı, film için orijinal şarkılar da yazıp kaydedecek.
  • Film şu soruyu cevaplamaya çalışacak: Şirin nedir?

bu bir sır değil Rihanna birçok yeteneğe sahip aceleci bir kadındır. Yalnızca 2022 sonbaharında, dördüncü yıllık faturasını düşürdü. Vahşi x Fenty defilede yer aldı ve soundtrack’inde yer alan “Lift Me Up” adlı single’ı yayınladı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Ayrıca, Şubat 2023’te Super Bowl LVII sırasında hayranlara inanılmaz bir devre arası performansı verdi ve bu sırada 2 numaralı bebeği beklediğini açıkladı. Ayrıca, ilk albümü olacak olan dokuzuncu stüdyo albümünü 2023’te çıkarmayı planladığını iddia etti. 2016’dan beri Anti.

Go-getter programı, planında bir proje daha olması hem şaşırtıcıydı hem de çok da şaşırtıcı değildi: En yenisi. Şirinler film. Grammy Ödüllü sanatçı, 27 Nisan 2023’te Cinemcaon 2023’te sahnede yaptığı duyuruda yıldız çizgi film Şirine’yi seslendireceğini söyledi. Rihanna’nın isimsiz projedeki rolü, başka kimlerin rol aldığı ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Rihanna CinemaCon 2023
Rihanna, CinemaCon 2023’te Şirine’yi seslendirmenin yanı sıra yakında çıkacak olan ‘Şirinler’ filminin yapımcılığını üstleneceğini duyurdu (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

‘Şirinler’ Filminde Kimler Rol Alacak?

Tabii ki Rihanna, canlı aksiyon/animasyon hibrit filminin başrolünü popüler mavi çizgi film Şirine olarak oynayacak. Sahnede “Şirin Baba rolünü almaya çalıştım ama olmadı” diye şaka yaptı, başına BUGÜN AMERİKA, üçüncü trimesterdeki bebek yumruğunu neredeyse gizleyen bol, uzun kollu bir elbiseyi sallarken. “Bu bir zevk. Animasyon yapmak benim için eğlenceli bir yolculuk” diye devam etti.

“Genellikle her şeyde önde ve merkezdeyim, ancak (ile) bununla bir rol ve rol oynuyorum ve hayal edebiliyorum,” diye fışkırdı “Work” şarkıcısı. “Üçüncü üç aylık dönemimde pijamalarımla boy gösterecek ve biraz mavi belalıyı oynayabileceğim.”

Şirine
Şirine ikinci soldan resmedilmiştir (Fotoğraf: Columbia Pictures /Courtesy Everett Collection_

Rihanna sevimli mavi karakteri oynamanın yanı sıra filmin yapımcılığını üstleniyor ve orijinal müziklerini yazıp söylüyor. 2011’in yanında çalışacak Çizmeli Kedi müdür, Chris Milleraynı zamanda yardımcı yönetmen Matt Landontarafından bildirildiği üzere Son teslim tarihi. Üstelik, Pam Brady senaryoyu yazdı. Rihanna’nın ortak yapımcıları şunları içerir: ryan harris, Laurence “Jay” BrownVe Tyran “Ty-Ty” Smith.

27 Nisan 2023 itibarıyla başka bir oyuncu veya ekip açıklanmadı.

‘Şirinler’ Filmi Ne Hakkında?

İsimsiz Şirinler film komedi ve macera dolu olacak bir müzikal. Olay örgüsü şu soru etrafında dönüyor: Şirin nedir? Son teslim tarihi.

Son on yılda yayınlanan birkaç Şirinler filmini takip ediyor: 2017’ler Şirinler: Kayıp Köy2011’ler Şirinlerve 2013’ler Şirinler 2.

Yeni ‘Şirinler’ Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Adsız canlı aksiyon/animasyon melezi 2025’te Sevgililer Günü’nde çıkacak ve daha fazla oyuncu kadrosunun duyurulması ve ayrıntıların doldurulması için bolca yer bırakıyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/smurfs-movie-rihanna-cast-release-date-5083364/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir