Rihanna’nın Oscar Performansı A$AP Rocky Dahil Herkesi Heyecanlandırdı


Biraz zaman ayır ve onunla kal.

Super Bowl LVII’deki muhteşem devre arası performansından tam bir ay sonra, Rihanna 12 Mart’ta 2023 Oscar’larında bir kez daha ilgi odağı oldu.

Hamile şarkıcı, “Lift Me Up” şarkısını seslendirdi. Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaEn İyi Orijinal Şarkı dalında aday gösterildi. Geç kalanları onurlandıran bekar Chadwick BosemanRihanna’ya ilk Oscar adaylığını kazandırdı ve 35 yaşındaki Rihanna’nın altı yıldaki ilk yeni solo şarkısı oldu.

danai gurira tarafından yaratılan elmaslarla kaplı orijinal bir Maison Margiela Artisanal parçası giyen Rihanna’yı tanıttı. John Galliano. Sahnede, ona tam bir orkestra katıldı ve performansı için yerinde durdu ve ardından bir şampanya kadehi alkışlandı. A$AP Rocky şarkısının sonunda.

Ödül şovunun başka bir yerinde, Rihanna’nın En İyi Orijinal Şarkısı yarışması Sofya Carson Ve Diane Warren “Alkış” seslendirdi Bir Kadın Gibi Anlat, Rahul Sipligunj Ve Kaala Bhairava dan “Naatu Naatu” seslendirdi RRVe David Byrne, Son Lux Ve Stephanie Hsu “This Is a Life” şarkısını seslendirdi. Her Şey Her Yerde Aynı Anda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367081/pregnant-rihanna-s-2023-oscars-performance-lifted-up-everyone-including-adollarap-rocky?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir