Rihanna’nın Bebek ve A$AP Rocky’ye Odaklandığı Yeni Albümü Beklemede – Hollywood Life


Rihanna ve A$AP Rocky


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: PapCulture / BACKGRID

yeni anne rihanna, 34, önceliklerini sıraya koydu! Erkek arkadaşı olan ilk çocuğunun doğumundan sadece iki ay sonra A$AP Kayalık33 yaşındaki şarkıcıya yakın bir kaynak bize ÖZEL OLARAK, ailesine odaklanmak için müziğini beklemeye aldığını söylüyor. “Rihanna, müziğini yayınladığı zaman üzerinde tam kontrole sahip, plak şirketinin ona baskı yaptığı yerde pek çok sanatçının yer aldığı bir konumda değil. [she runs her own imprint under Roc Nation] Kararları o veriyor ve kendini hazır hissedene kadar hiçbir şey çıkmayacağını çok net biliyor” dedi kaynak. HollywoodYaşam özel yorumlarda. Fenty moda ve güzellik uzmanı 2016’dan beri bir albüm yayınlamadı. Anti. 13 Mayıs’ta doğum yaptı.

rihanna
Rihanna (Shutterstock)

Şu anda “Umbrella” şarkıcısı için en önemli şeyin bağlanma süresi olduğunu söyleyerek devam ettiler. “Şu anda odak noktası, yeni bir anne olmanın nimetini emmek ve Rocky ile küçük bir aile olarak bağ kurmak. İnanılmaz bir partnerdi, şovlarla ve albümünü hazırlamakla meşgul ama çalışmıyorsa onun yanında. Ve çalışırken bile onu orada istiyor, bu çok rahatlatıcı. Ona tamamen tapıyor, ona ve oğullarına o kadar bağlı ki, daha iyi bir eş bulamazdı, çok mutlular.” Yeni ebeveynler, Avrupa’da Rocky’nin performansıyla ve hatta Whole Foods’ta birlikte market alışverişi yaparken görüldü.

Bu yüzden hayranların uzun zamandır beklenen bir sonraki albüm için biraz beklemesi gerekebilir – ancak zamanlama doğru olduğunda gelecek. Başka bir kaynak, “Rihanna’nın eli pek çok başka şeyde şu anda albümü arka planda kaldı” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL ayrı yorumlarda. “Her zaman bir müzisyen ve sanatçı olacak ve albüm gelecek ama zamanlama doğru olana kadar gelmeyecek.”

RIhanna ve A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky New York’ta akşam yemeği için dışarı çıktı (PapCulture / BACKGRID)

İçeriden biri, bebeğinin şu anda en büyük endişesi olduğunu ekledi. “Pek çok şeyde büyük bir tutku buldu, imparatorluğunu inşa etmek büyük bir odak noktası alıyor” dediler. HL. Ama her şeyden önce Rihanna, ASAP Rocky ile olan ilişkisinin yanı sıra bebeğini de birinci önceliği olarak belirledi. O hayatının aşkı ve bu bebek onları daha da yakınlaştırdı. Hayallerinin erkeğiyle birlikte olduğu, ondan güzel bir çocuğu olduğu için dünyanın en şanslı kadını olduğunu düşünüyor, şu anda her düzeyde çok memnun.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/rihannas-new-album-on-old-focuses-baby-asap-rocky/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir