Rihanna’nın 2023 Super Bowl İlk Yarı Gösterisi Görünümüne İlişkin Tüm Detaylar


ile aşkı bulduk Rihanna2023 Super Bowl topluluğu.

Şarkıcı, 2023 Super Bowl devre arası şovu için destansı bir performansla sahnelere görkemli dönüşünü yaptı ve şovu durduran kıyafeti olaya mükemmel bir şekilde uyuyordu.

Bu vesileyle, Fenty Beauty’nin kurucusu (performansı sırasında markasının lekeleme tozundan kısa bir kamera hücresine yer veren) baştan ayağa parlak kırmızı bir kıyafetle, özel bir Loewe tulumu ve sutyen plakası, özel bir Alaïa ceket ve MM6 Maison Margiela ile göründü. x Salomon Cross Kısa Spor Ayakkabı.

Glam ile ilgili olarak, makyajını minimal tarafta tuttu, nemli, parlak cildini göz kapaklarının üzerinde bir miktar ışıltılı göz farı ve kırmızı bir dudak (tam olarak The MVP’deki Fenty Beauty’nin Fenty Icon Velvet Liquid Lipstick) ile sergiledi. pop. Saçları, yüzünü çerçeveleyen iki tel ile yüksek örgülü bir at kuyruğu ile dans sahnesine uyacak şekilde yapıldı.

Ancak hayranları çılgına çeviren tek şey ateşli kıyafet değil. Rihanna performansı sırasında ikinci çocuğunu beklediğini açıkladı. A$AP Kayalık, bebeğinin yumruğunu açığa çıkarıyor ve temsilcisi E’ye hamileliği doğruluyor! Haberler.

Maçtan önce Rihanna, 27 Ocak’ta “@SavageXFenty’de maç öncesi” kıyafeti giydiğini söylediği bir teaser’da takipçilerine Super Bowl tarzına bir ön bilgi verdi.

Klibin kendisi, “Work” şarkıcısını Game Day Koleksiyonundan beyaz bir jarse ve kırmızı bere içinde, arka planda vızıltılar çalarken doğrudan kameraya bakarken gösteriyordu.

Markasının hesabı, gönderinin altına “Hangi takımı temsil ettiğimizi biliyoruz” yorumunda bulunurken, web siteleri “Rihanna’nın büyük performansına hazırlanın (bir de futbol maçı olduğunu duyduk mu?) ve Savage X’i bu koleksiyonla temsil edin” şeklinde alay etti. sınırlı sayıda üretilen formalar, şapkalar ve daha fazlası!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364723/all-the-details-on-pregnant-rihanna's-red-hot-2023-super-bowl-halftime-show-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir