Rihanna ve Son Super Bowl 2023’ten A$AP Rocky ile Ayrıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


rihanna asap rocky oğlu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ShotbyJuliann / BACKGRID

Annemin en büyük hayranı! State Farm Stadyumu, Pazar günkü Super Bowl maçı sırasında ağzına kadar doluydu, ancak Rihanna’nın Devre Arası Gösterisi için annesi sahneye çıkarken erkek bebek kalabalığın dışında tutuldu. Sırasında A$AP Kayalık RiRi’yi sahnede gururla çekerken görüldü, çiftin oğlu görülecek bir yer değildi. Ancak maçtan sonra, üç kişilik aile, dokuz aylık bebeği kucağında taşıyan A$AP ile birlikte oyundan çıkarken fotoğraflandı. Özel aile anı, Rihanna’nın Devre Arası Gösterisi sırasında ikinci çocuğuna hamile olduğunu doğrulamasının ardından geldi.

en kısa zamanda kayalık oğul
A$AP Rocky, kendisi ve Rihanna’nın oğluyla Super Bowl’da. (ShotbyJuliann / BACKGRID)

RiRi ve A$AP, oğullarını Mayıs ayında karşıladılar ve henüz adını doğrulamadılar. Annem daha önce küçük oğlunu TikTok’ta tanıtırken, Super Bowl onun ilk halka açık etkinliğiydi ve oldukça özel bir olaydı. Rihanna’nın Super Bowl İlk Yarı performansı, yıldızın beş yıl sonra ilk kez sahneye çıkışı oldu (en son 2018’de Grammy’de sahne aldı). 13 dakikalık karışıkta “Şemsiye”, “Çalış”, “Diamonds”, “B**** Better Have My Money”, “Only Girl (In The World)” ve “Wild Thoughts” gibi hit parçalar yer aldı. diğerleri. Gösteriye, ayrıcalık için 50 milyon dolar harcayan Apple Music sponsor oldu. NBC Sporları.

rihanna
Rihanna, Super Bowl’dan ayrılıyor. (ShotbyJuliann / BACKGRID)

“Umbrella” divası, maç öncesi basın toplantısında Super Bowl LVII’de eğlenmekten “onur duyduğunu” söyledi. “Göçmenleri ve ülkem Barbados’u temsil eden bu gösteriyi yapmamın benim için önemli olmasının büyük bir kısmı,” diye paylaştı. “Siyah kadınları her yerde temsil etmek.”

Ayrıca, doğumdan sadece üç ay sonra kabul ettiği konseri alma kararını oğlunun nasıl etkilediğini de açıkladı. yedi yıldır sahneye çıkmadım, tüm bunların meydan okumasında heyecan verici bir şey var” dedi. “Bunu bu yıl yapmak benim için önemli. Temsil için önemlidir. Oğlumun bunu görmesi önemli.”

Pazar günü sahneye çıkan tek kişi RiRi değildi. Chris Stapleton İstiklal Marşını seslendirirken Bebek yüzlü “Amerika Güzel” şarkısını söyledi. Sheryl Lee Ralph “Life Every Voice and Sing” heyecan verici bir performans sergiledi. Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles’ı yenerek maçı 38-35 kazandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/rihanna-son-super-bowl-2023-asap-rocky-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir