Rihanna ve A$AP Rocky’nin Bu Resimleri Hayatımız Boyunca Neredeydi?


Bu hamile resimleri için doldurun Rihanna Ve A$AP Rocky.

İlk çocuklarını geçen Mayıs ayında karşılayan çift, geçtiğimiz günlerde West Hollywood, Kaliforniya’da lüks Maxfield mağazasının yakınında el ele tutuşurken fotoğraflandı.

15 Mart gezisi için, Rihanna, bebek yumruğunu gösteren kısa bir üst olarak giydiği bir Loewe polo ile şık sokak giyimiyle öne çıktı. Ayrıca kot pantolon, Timberland botları ve bir Louis Vuitton kutu çantası giydi. Super Bowl’da ikinci hamileliğini ortaya çıkaran “Diamonds” şarkıcısı, görünümünü orta parmağından sonra stilize edilmiş tek bir altın küpeyle tamamladı.

“Good for You” müzisyeni Rocky’ye gelince, kot pantolonunu beyaz gömlek, ekose ceket ve yeşil yelek ile eşleştirdi. Koyu renk güneş gözlükleri ve bir şapka ile aksesuarlandı.

Ve bu poloyu sallayan tek kişi Rihanna değil: hailey bieber ayrıca 13 Mart’ta kocasıyla yürüyüşe çıkarken çıplak gömleğini giydi Justin Bieber.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368231/where-have-these-photos-of-pregnant-rihanna-and-adollarap-rocky-been-all-our-lives?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir