Rihanna ve A$AP Rocky Hile Söylentilerinden Sonra İlk Fotoğraflarında Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Rihanna ve A$AP Rocky Hile Söylentilerinden Sonra İlk Fotoğraflarında Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotbyNYP / BACKGRID

rihanna34 ve A$AP Kayalık33 yaşındaki Fenty ayakkabı tasarımcısı aynı gün Cuma günü Barbados havaalanında yeniden bir araya geldi Amina Muaddi ikincisinin birinciyi onunla aldattığına dair söylentileri reddetmek için Instagram’a gitti ve olabildiğince mutlu görünüyorlardı. Şarkıcı, rapçi ve ailesiyle buluşurken bebeğinin yumruğunu ve topuklu ayakkabılarını mükemmel şekilde saran çok renkli bir mini elbise giyiyordu. Doğmamış çocuğunun babasının yanında yürürken uzun saçlarını da topuz yapmıştı.

Rihanna, A$AP Rocky
Barbados’ta Rihanna ve A$AP Rocky. (arka plan)

RiRi gibi Rocky de, kapüşonu başının üzerinde olan pembe ve mor batik bir kapüşonlu, beyaz bir gömlek, uyumlu batik pantolon ve spor ayakkabılarla izleyenlerin dikkatini çekti. Kameraların yanında yürürken birkaç çanta taşıyordu ve içerik ortaya çıktı. Ayrıca siyah bir yüz maskesi takmıştı.

Havaalanı görünümünden sadece birkaç saat önce, Rocky’nin Rihanna’yı aldattığı söylentileri çevrimiçi olarak su yüzüne çıkmaya başladı ve kısa bir süre sonra yetenekli yıldızla ilişkisi olmakla suçlanan kadın Amina, her şeyi inkar eden bir açıklama yaptı.

Rihanna, A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky önceki bir etkinlikte. (Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

“Her zaman sosyal medyada yayılan asılsız bir yalanın herhangi bir yanıtı veya açıklamayı hak etmediğine inandım, özellikle de çok aşağılık bir yalan” diye başladı. “Başlangıçta, bu kadar kötü niyetle üretilen bu sahte dedikodunun ciddiye alınmayacağını varsaydım. Ancak son 24 saatte, gerçeklere bakmaksızın konular hakkında çok hızlı konuşan bir toplumda yaşadığımızı ve hiçbir şeyin sınırsız olmadığını hatırlattım.”

“Birinin hayatındaki en güzel ve en ünlü zamanlardan biri olması gereken zamanlarda bile değil,” diye devam etti. “Bu nedenle, sadece bana yönelik değil, aynı zamanda büyük saygı ve sevgi duyduğum insanlarla ilgili olduğu için konuşmak zorundayım. Rih sakin, en iyi giyimli hamilelik hayatını yaşamaya devam ederken ben işime geri dönüyorum – herkese güzel bir Paskalya hafta sonu diliyorum!”

Rihanna ve Rocky, 2019-2020 yılları arasında ilişkilerini romantik hale getirmeden önce uzun zamandır arkadaştılar. O zamandan beri ayrılmaz bir ikili gibi göründüler ve bu yılın başlarında ilk çocuklarını beklediklerini duyurdular.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/rihanna-asap-rocky-reunite-barbados-first-pics-cheating-rumors/

Yorum yapın