Rihanna ve A$AP Rocky Aldatma Söylentileri Arasında Barbados’a Uçtu


Dedikodulardan kaçmak.

rihanna ve A$AP Kayası15 Nisan’da anavatanı Barbados’taki Grantly Adams Uluslararası Havalimanı’na gelirken görüntülendiler ve bu, çiftin aldatma söylentileri bu hafta başlarında ortalıkta dolaşmaya başladığından beri ilk kez fotoğraflandı.

tarafından elde edilen videoda Gölge Odasıhamile pop yıldızı renkli bir mini elbise ve yüksek topuklu ayakkabılar sallarken, rapçi erkek arkadaşı ise batik bir kapüşonlu ve uyumlu bir pantolon giyiyor.

14 Nisan’da A$AP Rocky’yi “Disturbia” şarkıcısını Fenty ayakkabı tasarımcısıyla aldatmakla suçlayan bir tweet viral oldu, Amina Muaddi. “Kötü niyetli” söylentiyi “asılsız bir yalan” olarak nitelendirerek spekülasyonları çabucak kapattı.

Amina, “Başlangıçta bu kadar kötü niyetle uydurulan bu sahte dedikodunun ciddiye alınmayacağını varsaydım,” diye yazdı. Instagram’da açıklama 15 Nisan “Ancak, olgusal temele bakılmaksızın konular hakkında çok hızlı konuşan ve hiçbir şeyin sınırsız olmadığı bir toplumda yaşadığımız hatırlatıldı. En güzel ve en ünlü olması gereken zamanlarda bile. insanın hayatındaki zamanlar.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327561/rihanna-and-a-ap-rocky-fly-to-barbados-after-fenty-s-amina-muaddi-denies-cheating-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın