Rihanna, Super Bowl’dan Önce İkinci Hamileliğini Nasıl İma Etti?


Rihanna Super Bowl 2023’te 2 Numaralı Bebeğe Hamile Olduğunu Doğruladı

Ne zaman Rihanna 2023 Super Bowl performansında sürpriz bir kamera hücresine işaret etti, beyninde bebek olduğunu kim bilebilirdi?

Büyük maç sırasında sahneye çıkmadan sadece bir gün önce, onu ve erkek arkadaşını karşılayan şarkıcı A$AP KayalıkMayıs 2022’de erkek bebeği – söylendi CBS Sporları 13 dakikalık epik performansı sırasında “birini dışarı çıkarmayı düşündüğünü” söyledi.

11 Şubat röportajında ​​”Emin değilim” dedi ve “Göreceğiz” dedi. 34 yaşındaki oyuncu ayrıca, o özel konuğun kim olacağını doğrularsa “sürpriz olmaz” şeklinde şaka yaptı.

Görünüşe göre, konuğu muhtemelen Super Bowl tarihinin en genç konuğuydu – şarkıcının temsilcisi E’yi onaylıyor! Gerçekten de çiftin ikinci çocuğuna hamile olduğu haberi.

Rihanna, kendisinin (ve bebeğinin) “Bitch Better Have My Money”, “Umbrella” ve “Diamonds” da dahil olmak üzere bir dizi hitini gerçekleştirmesinden önce, kendisine daha önce sorulmasına rağmen neden şimdi manşet olmasının onun için çok mantıklı olduğunu açıkladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364736/how-rihanna-hinted-at-her-second-pregnancy-before-the-super-bowl?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir