Rihanna Super Bowl’da Hamile Olduğunu Açıkladıktan Sonra Ünlülerin Tepkisi – Hollywood Life


Rihanna Super Bowl'da Hamile Olduğunu Açıkladıktan Sonra Ünlülerin Tepkisi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Shopland/Shutterstock

Hatırlanması gereken bir Super Bowl İlk Yarı şovu olacaktı ama kimse ne zaman ne bekleyeceğini bilmiyordu. Rihanna beş yıl sonra ilk halka açık performansı için sahaya çıktı. Tüm gözler, 12 Şubat Pazar günü Arizona, Glendale’deki State Farm Stadium’da Super Bowl LVII sırasında performans sergileyen 34 yaşındaki Rih’in üzerindeydi, özellikle de birçok insanın bir bebek yumruğu olduğunu düşündüğü şeyde. Rihanna’nın temsilcisi hamile olduğunu doğruladıktan sonra yıldızlar onu kutlamak için internete akın etti. Sophia Bush iyi dileklerini sunan ilk kişilerden biriydi ve daha fazlası onu takip etti.

Geri dönüş yapmaktan bahsedin. Super Bowl İlk Yarı gösterisinden önce, Rihanna’nın halka açık son performansı 2018’de katıldığı zamandı. DJ Halid Ve Bryson Yeke o yılki Grammy Ödülleri’nde “Wild Thoughts” şarkısını söylemek için. O zamandan beri oyunculuğuna odaklandı (okyanusun 8), moda (Savage x Fenty) ve güzellik (Fenty Skin) kariyerleri, kendisini çok yönlü bir ikon olarak daha da geliştiriyor. Rihanna anne olmak için de zaman ayırdı. O ve A$AP Kayalık her ikisinin de ilk çocuğu olan oğullarını karşıladı.

Rihanna Super Bowl'da Hamile Olduğunu Açıkladıktan Sonra Ünlülerin Tepkisi – Hollywood Life
(Dave Shopland/Shutterstock)

Bununla birlikte, Rihanna’nın talepkarlığıyla ünlü hayranlarının sevincine göre 2023, Rihanna’nın müziğe geri döneceği yıl olacaktı. Rihanna, ilk yarı gösteri konserini kabul etme kararı hakkında “Beklenmedik bir şeydi,” dedi. Nate Burleson ile Süreç, bir NFL/iHeartRadio podcast’i. “Oğlum henüz üç aylıktı. [at the time]. Yedi yıldır performans sergilemedim, 2016 benim son turnemdi – bu, benim için, orada sahneye çıktığımı son hatırladığım zamandı. özlüyorum Sıfırdan Super Bowl’a geri dönmek biraz çılgınca! Bir meydan okuma beni heyecanlandırıyor ve bu benim için asıl itici güçtü… Ben sadece harika bir şov sergilemek ve bundan zevk almak istiyorum. Baskının beni yenmesini istemiyorum.”

Bir sorun olsa da, her şey sorunsuz gitse de, Apple Music Super Bowl LVII İlk Yarı Şovu tarih kitaplarına yazılacaktı. Rihanna, 9 Şubat Perşembe günü geleneksel Super Bowl basın toplantısında “Bir süredir üzerinde çalışıyoruz ve her gün bitmiş ürüne daha da yaklaşıyor” dedi. Altıncı Sayfa. “Bugün gerçekten büyük bir prova, gerçekten önemli bir prova, Pazar için çok önemli olacak. ”

“Çok fazla hazırlık var. Bu hafta – gerçekten öyle [about] test edilmek. Her şeyi sıkılaştırıyoruz, herkes numarayı çeviriyor, herkes ayarlama yapıyor ve [it’s] birçok hareketli parça var” dedi. “Demek istediğim, 300 ila 400 kişinin sahneyi yıkıp tekrar inşa etmesi ve sekiz dakikada sahneden çıkması gibi. İnanılmaz. Neredeyse imkansız.”

Rihanna ayrıca bu geri dönüş set listesini seçmenin “en zor, en zor kısım” olduğunu söyledi. 13 dakikayı nasıl en üst düzeye çıkaracağınıza ve aynı zamanda kutlayacağınıza karar vermek. Ve bu şov böyle olacak; Bir kutlama. Pazar günü göreceksiniz, tam başladığı andan itibaren, son saniyeye kadar hiç bitmiyor.”

“Bu gösterinin bir parçası olan pek çok insan var ve bu gösterinin bu kadar inanılmaz olmasının nedeninin büyük bir kısmı var” diye ekledi. “Onlar olmadan yapamazdım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/celebs-react-rihanna-pregnant-super-bowl-halftime/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir