Rihanna Super Bowl 2023’te 2 Numaralı Bebeğe Hamile Olduğunu Doğruladı


Hamile bir anne gibi parla, Rihanna!

Grammy galibi hamile olduğunu ve ikinci bebeğini hamile olduğunu doğruladığından, Super Bowl 2023’te hem futbol hem de pop kültür hayranları için hatırlanacak bir devre arası şovuydu. A$AP Kayalık.

34 yaşındaki oyuncu, Glendale, Arizona’daki State Farm Stadyumu’nda performans sergilerken “We Found Love”, “Diamonds” ve “Umbrella” gibi kariyerinin en büyük hitlerini seslendirirken bir bebek yumruğunu sergiledi. Şarkıcının bir temsilcisi de E’ye doğruladı! Haberler 12 Şubat bekliyor.

Rihanna, büyük ifşası için devre arası şovu başlamadan önce stadyumda görülen erkek arkadaşı A$AP Rocky’nin tam desteğini aldı.

Rihanna’nın destansı performansı kimseyi şaşırtmamalı. Ne de olsa, Fenty Beauty’nin kurucusu gerçekten unutulmaz bir şov sunmak için çok çalıştı, çalıştı, çalıştı, çalıştı, çalıştı.

9 Şubat’ta Apple Music Halftime Show basın toplantısında “Super Bowl, dünyanın en büyük sahnelerinden biri” dedi. tüm bunların zorluğu konusunda heyecan verici. Ve bunu bu yıl yapmak benim için önemli. Temsil için önemli. Oğlumun bunu görmesi önemli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364715/rihanna-confirms-she-s-pregnant-with-baby-no.-2-during-super-bowl-2023-halftime-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir