Rihanna, Şaka Yaptıktan Sonra Patrick Mahomes’a Sevgilerini Gönderdi: Video – Hollywood Life


Rihanna


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Fakir patrick mahomes! 27 yaşındaki Kansas City Chiefs oyun kurucusuna eski NFL yıldızı tarafından şaka yapıldı ve NFL’nin içinde yardımcı sunucu Brandon Marshall38, dahil olan Rihanna komik ama acımasız bir yalanla. Super Bowl LVII öncesinde bir futbol basın toplantısında, Brandon Patrick’e söyledi, “Rihanna çıkıp senin gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucu olduğunu söyledi. Bunu duymak sana ne hissettirdi?” Patrick şakaya tamamen kandı ve Brandon’a Rihanna’nın onun hakkında söylediği iddia edilen şeyi duyduğunda “harika” hissettiğini söyledi. Patrick ayrıca, “Rihanna’nın söylediği her şey İncil gibidir, bu yüzden bu onur için benimle geldiği için memnunum,” dedi.

Ancak Brandon, Patrick’e Rihanna’nın profesyonel QB hakkında hiçbir şey söylemediği haberini hemen verdi. “Yapmadı. O yapmadı, seninle dalga geçiyordum, dedi Brandon kahkahayı patlatırken. Brandon, 9 Şubat’taki Apple Music Super Bowl basın toplantısından sonra Rihanna’yı yakaladığında, “Umbrella” şarkıcısına acımasız şaka hakkında bilgi verdi.

Patrick Mahomes, dün ona şaka yaptım. Ben de Rihanna’nın senin gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucu olduğunu söylediğini söyledim. O kızardı. O gülümsedi. Ve sonunda dedim ki, kardeşim yalan söylüyorum, ”diye açıkladı Brandon. “Bu çok kaba!” Rihanna, Patrick’le konuşmak için dikkatini kameraya çevirmeden önce Brandon’a söyledi.

O kötü biri. Tamam aşkım. Bunu yaşadığın için çok üzgünüm. Hala harika olduğunu düşünüyorum,” dedi. “Görmek! Dünyada hala iyi insanlar var!” Brandon, Rihanna’ya atıfta bulunarak araya girdi. Rihanna komik bir şekilde, “O bir nefret düşüncesi,” diye ekledi, bu Brandon’ı güldürdü.

Rihanna
Rihanna; Patrick Mahomes (Fotoğraf: Shutterstock)

Rihanna ve Patrick’in yolları muhtemelen Super Bowl’da kesişecek, bu yüzden belki şarkıcı sporcuya sevgisini şahsen gösterebilecek! Patrick, takımı Philadelphia Eagles ile mücadele ederken ikinci Super Bowl’unu kazanmayı umuyor. İlk yarı, Rihanna’nın 13 dakika sürdüğünü onayladığı merakla beklenen performansı için parlama zamanı geldiği zamandır. Ri’s ayrıca Super Bowl İlk Yarı Gösterisi set listesinin 39 versiyonuna sahip olduğunu da doğruladı.

Apple Music basın toplantısında Rihanna, Devre Arası Gösterisi için ne kadar sıkı çalışmanın gerektiğini anlattı. “Pek çok hazırlık ve pek çok hareketli parça var. Bu, gerçekten test edildiği hafta, ”diye açıkladı. “Kelimenin tam anlamıyla 300 ila 400 kişinin sahneyi yıkıp tekrar inşa etmesi ve sekiz dakikada sahneden çıkması gibi. İnanılmaz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/10/rihanna-patrick-mahomes-fake-compliment-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir