Rihanna, Özel Savage X Fenty Oyun Günü Koleksiyonunu Başlattı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Rihanna yeni başlattı Özel Savage x Fenty Game Day Koleksiyonu ve birden Super Bowl’u her zamankinden çok daha fazla önemsiyorum!

Futboldan ilham alan atletik koleksiyon, maç gününde takımını temsil etmek isteyen herkes için mükemmel; bu elbette RiRi’nin takımı. Sınırlı sayıda üretilen şapkalar, kapüşonlular, eşofmanlar, tüp üstler, kısa formalar, futbol detaylı boksörler ve daha fazlasından hayal edebileceğiniz tüm sevimli ve rahat üniseks ve bedenler dahil maç günü teçhizatına sahiptir. İster koltuğunuzun rahatlığında maçı izleyin, ister arkadaşlarınız için bir bekçi partisi düzenleyin veya en sevdiğiniz restoran veya bara gidin, Savage X Fenty drop’ta her yerde, maç gününden sonra bile spor yapabileceğiniz parçalar var!

Rihanna’nın Savage X Fenty Game Day Koleksiyonundan en sevdiğimiz görünümlerden bazılarını aşağıya kaydırın, böylece merakla beklenen devre arası şovunu ve sanırım maçı şık bir şekilde izleyebilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360921/shop-rihanna-s-limited-edition-savage-x-fenty-game-day-collection-ahead-of-super-bowl-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir